Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 marca 2019, 20:17

autor: Entelarmer

Wyciekł plakat promocyjny Star Wars 9

Do sieci wyciekł rzekomy plakat promocyjny dziewiątego epizodu Gwiezdnych wojen. Jakkolwiek nie ma pewności co do jego autentyczności, obrazek wzbudził spore zainteresowanie wśród fanów gwiezdnej sagi.

Fani Gwiezdnych wojen liczą już dni do imprezy Star Wars Celebration, na której spodziewamy się zobaczyć zwiastun dziewiątego epizodu kosmicznej sagi. Tymczasem do sieci trafił rzekomy plakat promocyjny filmu, zamieszczony przez użytkownika serwisu Reddit o pseudonimie AlsetMan99. Według autora, obraz miał pojawić się na Twitterze i zostać błyskawicznie usunięty. Możecie go zobaczyć poniżej.

Źródło: Reddit. - Wyciekł plakat promocyjny Star Wars 9 - wiadomość - 2019-03-27
Źródło: Reddit.

Jakkolwiek nie ma jeszcze pewności co do autentyczności przecieku, to wywołał on żywe dyskusje. Plakat zdaje się potwierdzać obecność Rycerzy Ren, nieobecnych w Gwiezdnych wojnach: Ostatnim Jedi, a także nowych, czerwonych szturmowców z poprzednich doniesień. Widać też inne elementy, o których słyszeliśmy ostatnio, w tym pomarańczowego X-Winga oraz fioletową postać, najpewniej będącą Zorri graną – według pogłosek – przez Keri Russel. Niektórzy zwracają uwagę na zastanawiające elementy (na przykład siedmiu Rycerzy Ren, mimo że dotychczas widzieliśmy tylko sześciu) oraz niską jakość obrazu. Trudno jednak orzec, czy po prostu mamy do czynienia z – jak uważają niektórzy – niedokończonym projektem plakatu, czy też skrzętnie wykonaną podróbką. Pewność powinniśmy zyskać 15 kwietnia, kiedy to reżyser J.J. Abrams poprowadzi panel poświęcony filmowi na Star Wars Celebration.

W Przebudzeniu Mocy poznaliśmy sześciu Rycerzy Ren, ale nie widzieliśmy ich w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen. - Wyciekł plakat promocyjny Star Wars 9 - wiadomość - 2019-03-27
W Przebudzeniu Mocy poznaliśmy sześciu Rycerzy Ren, ale nie widzieliśmy ich w ósmym epizodzie Gwiezdnych wojen.