Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2019, 19:20

Bethesda zapowiada konferencję na E3 2019

Firma Bethesda Softworks ogłosiła datę swojej konferencji na tegorocznych targach E3. Wydawca zaprezentuje nowe materiały z gry Doom Eternal oraz dostarczy wielu innych atrakcji.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Bethesda zagości na nadchodzących targach. - Bethesda zapowiada konferencję na E3 2019 - wiadomość - 2019-03-18
Bethesda zagości na nadchodzących targach.

Od listopada wiemy, że Sony nie pojawi się na tegorocznej edycji targów E3, a niedawno podobną informację przekazało Electronic Arts. Na szczęście nie wszyscy wydawcy zrezygnują z obecności na bodajże najbardziej prestiżowej imprezie branżowej. Firma Bethesda Softworks ujawniła na oficjalnym blogu datę swojej konferencji prasowej z okazji E3 2019. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca o godzinie 1:30 czasu polskiego i będzie transmitowane na żywo w serwisach YouTube, Twitch, Twitter, Mixer oraz Facebook.

Co się tyczy przewidywanych atrakcji, na razie nie zdradzono zbyt wiele. Na pewno dowiemy się sporo o Doom Eternal, jako że wydawca ma pokazać obszerną prezentację gry. Być może zobaczymy coś z The Elder Scrolls VI lub Starfielda, ale lepiej nie oczekiwać zbyt wiele zważywszy na najpewniej odległą premierę obu produkcji. Prócz tego pozostają nam jedynie domysły oraz… kanadyjska strona sklepu Walmart. Przynajmniej według Bethesdy, która odniosła się we wpisie do zeszłorocznego przecieku. W ten sposób dowiedzieliśmy się m.in. o istnieniu Rage 2 przed oficjalnym ujawnieniem gry. Wzmianka ma na pewno charakter żartobliwy, ale kto wie – może warto uważniej śledzić, co pojawia się na stronie tego sklepu?

Szósty TES raczej nie pojawi się na tegorocznych E3. - Bethesda zapowiada konferencję na E3 2019 - wiadomość - 2019-03-18
Szósty TES raczej nie pojawi się na tegorocznych E3.