Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2019, 21:15

Startuje pierwszy sezon Apex Legends. Oto szczegóły

Studio Respawn Entertainment ogłosiło datę premiery Battle Pass Apex Legends. Od jutra gracze będą mogli zdobyć nagrody sezonu Dzikie Kresy oraz sprawdzić w akcji nowego bohatera.

Po długim oczekiwaniu w końcu otrzymaliśmy oficjalne informacje na temat premierowego sezonu Apex Legends – Dzikich Kresów. Studio Respawn Entertainment ujawniło wszystkie atrakcje, które pojawią się w grze wraz z debiutem przepustki bojowej. Wśród nich znalazła się pierwsza nowa legenda – ujawniony we wcześniejszych przeciekach Octavio „Octane” Silva. Pozbawiony nóg bohater korzysta z mechanicznych protez, dzięki którym może znacząco przyśpieszyć w zamian za utratę punktów zdrowia. Posiada też na wyposażeniu wyrzutnię, umożliwiającą jego zespołowi wykonywanie wysokich skoków.

Nowa legenda zawita do gry już jutro. - Startuje pierwszy sezon Apex Legends. Oto szczegóły - wiadomość - 2019-03-19
Nowa legenda zawita do gry już jutro.

Poza nową legendą najważniejszą nowością będzie, rzecz jasna, sama przepustka bojowa. To ona da dostęp do większości nagród sezonowych, w tym trzech nowych skórek dla bohaterów: Rewolucji dla Lifeline, Woli przetrwania dla Wraith oraz Bandziora dla Mirage’a. Łącznie do zebrania będzie ponad sto unikalnych przedmiotów, które będzie można zdobyć tylko do końca sezonu. Przepustka dostępna jest poprzez oficjalną stronę gry w cenie 950 monet Apex, aczkolwiek istnieje też możliwość zakupu specjalnego pakietu za 2800 monet Apex, który automatycznie odblokuje pierwsze 25 poziomów nagród. Jeśli nie skusi Was żadna z tych opcji, wciąż możecie liczyć na dodatkowe łupy. Twórcy przewidzieli upominki za aktywną grę dla wszystkich graczy: skórkę Dzikich Kresów, pięć pakietów Apex oraz zestaw 18 statystyk śledzących z pierwszego sezonu.

Trzy z czterech nowych skórek będą dostępne tylko dla nabywców przepustki bojowej. - Startuje pierwszy sezon Apex Legends. Oto szczegóły - wiadomość - 2019-03-19
Trzy z czterech nowych skórek będą dostępne tylko dla nabywców przepustki bojowej.

Dostęp do tych atrakcji otrzymamy już wkrótce. Jak podało Respawn Entertainment na Twitterze, pierwszy sezon Apex Legends rozpocznie się jutro o godzinie 18:00 czasu polskiego. Nie wiemy jeszcze, jak długo zabawimy na Dzikich Kresach.