Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2019, 19:15

Apex Legend – Battle Pass i postać Octane w połowie marca?

Informator zbliżony do studia Respawn Entertainment, pracującego nad battle royale Apex Legends, miał potwierdzić wcześniejsze plotki, według których deweloper szykuje się do przedstawienia nowej postaci o imieniu Octane, a także zaoferowania pierwszego Battle Passa. Obie nowości mają zostać wprowadzone do gry 12 marca..

Kilka dni temu donosiliśmy o przeciekach dotyczących nowej grywalnej postaci w popularnym battle royale Apex Legends. Dowodem na istnienie bohatera było niewyraźne zdjęcie, przedstawiające jego trójwymiarowy model, które uchwycone miało zostać na komputerze jednego z deweloperów. Dziś kontynuujemy tę historię, w której prawdziwość wątpiło wielu graczy. Witryna Daily Esports dotarła do anonimowego informatora związanego z Respawn Entertainment, który zdecydowanie potwierdził, że Octane rzeczywiście pojawi się w grze. Co więcej jego debiutowi ma towarzyszyć również premiera pierwszego Battle Passa, która wyznaczona została na 12 marca. Źródło przekazało serwisowi także wysokiej jakości portret nowego bohatera.

W tej chwili Apex Legends oferuje osiem grywalnych postaci.

Informator nie posiadał szczegółowych informacji na temat sezonowego Battle Passa, który w przypadku innych gier z gatunku zawiera zazwyczaj unikalne przedmioty kosmetyczne. Potwierdził jednak, że w przeciwieństwie np. do Fortnite'a, nie dostaniemy go wykorzystując walutę zdobywaną podczas rozgrywki. Przepustkę kupimy tylko za prawdziwe pieniądze z poziomu sklepu gry.

Apex Legend – Battle Pass i postać Octane w połowie marca? - ilustracja #2

Chcesz pograć w drużynie? Poznać innych graczy? Być na bieżąco z nowościami? Wpadnij na naszą grupę APEX Legends [POLSKA].

Jeżeli chodzi o Octane'a, także tutaj informator nie miał zbyt wiele do dodania. Według wcześniejszych plotek, bohater ma posiadać pasywną umiejętność regenerującą zdrowie, kiedy nie otrzymuje obrażeń, a także strzykawkę z adrenaliną, pozwalającą mu na sześć sekund zwiększyć o trzydzieści procent prędkość poruszania się. Gadżet ten ma też czynić go odpornym na efekty spowalniające, jednak każde jego użycie kosztować będzie jedną dziesiątą maksymalnych punktów zdrowia. Zdolnością typu Ultimate ma być w przypadku Octane’a rozkładana platforma umożliwiająca wykonywanie wysokich skoków.

Portret Octane'a. Żródło: Daily Esports

  1. Apex Legends – strona oficjalna
  2. Apex Legends – poradnik do gry
  3. Wszystko o Apex Legends – wymagania sprzętowe, gameplay, Metacritic