Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2019, 15:27

autor: Aquma

Octane - wyciekły informacje o nowym bohaterze w Apex Legends?

Ilustracja, która pojawiła się na platformie Instagram, sugeruje, że nową postacią w strzelance battle royale Apex Legends będzie Octane – High Speed Daredevil. Bohater ma posiadać kilka umiejętności zapewniających mu dużą mobilność na polu walki.

Octane – nowy bohater w Apex Legends? - Octane - wyciekły informacje o nowym bohaterze w Apex Legends? - wiadomość - 2019-02-28
Octane – nowy bohater w Apex Legends?

Na Instagramie pojawił się intrygujący obrazek, który sugeruje, że pierwszą nową postacią w Apex Legends będzie Octane – High Speed Daredevil (w wolnym tłumaczeniu Bardzo Szybki Śmiałek). Informacja na razie pozostaje plotką – nie została potwierdzona przez deweloperów ze studia Respawn Entertainment, a jej źródłem jest mało znany profil childz_pl4y. Przeciek uwiarygadnia jednak nieco fakt, że na screenie widzimy również zakładkę Battle Pass, dotyczącą przepustki sezonowej, która trafi do gry w marcu.

Bohater miałby posiadać pasywną umiejętność regenerującą zdrowie, kiedy nie otrzymuje obrażeń, a także strzykawkę z adrenaliną, która pozwoli mu na 6 sekund zwiększyć prędkość poruszania się o 30%. Gadżet ma też czynić bohatera odpornym na efekty spowalniające, jednak za jego użycie trzeba zapłacić pewną cenę – 10% zdrowia. Zdolnością typu Ultimate będzie w przypadku Octane’a rozkładana platforma, umożliwiająca wykonywanie wysokich skoków.

Umiejętności Octane'a. - Octane - wyciekły informacje o nowym bohaterze w Apex Legends? - wiadomość - 2019-02-28
Umiejętności Octane'a.

Przypominamy, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Gra okazała się dużym sukcesem dla twórców oraz wydawcy – zebrała świetne recenzje i błyskawicznie przyciągnęła dziesiątki milionów graczy. Tytuł bije też rekordy popularności na platformie Twitch.

  1. Apex Legends – strona oficjalna
  2. Wszystko o Apex Legends – wymagania sprzętowe, gameplay, Metacritic