Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 17:25

Apex Legends - wyciekła cena Battle Pass

Dzięki przeciekowi z serwisu Origin poznaliśmy cenę nadchodzącego Battle Passa w popularnym battle royale Apex Legend. Nieoficjalna informacja potwierdziła także, że wraz z przepustką w grze zadebiutuje nowy bohater – Octane.

Tydzień temu informowaliśmy o niepotwierdzonych wówczas plotkach, mówiących o tym, że studio Respawn Entertainment planuje w połowie tego miesiąca wprowadzić Battle Pass do swojego najnowszego dzieła – niezwykle popularnego battle royale Apex Legends. Premierze przepustki sezonowej miał towarzyszyć także debiut nowej grywalnej postaci (pierwszej z wielu planowanych) o imieniu Octane. Dzięki użytkownikowi Reddita ukrywającemu się pod ksywką Spliddo zyskaliśmy nie tylko kolejne potwierdzenie tych doniesień, ale także poznaliśmy potencjalną cenę przepustki.

Octane to nowy bohater, który zadebiutuje wraz z nadchodzącym Battle Passem.

Wspominany redditor uchwycił na screenie główną stronę Apex Legends w serwisie Origin, tuż po tym jak została ona na moment odświeżona o informacje na temat przepustki oraz nadchodzącej aktualizacji pod tytułem Wild Frontier. Poza zapowiedzią debiutu Octane'a, a także unikalnych przedmiotów, notka wspomina o tym, że Battle Pass kupimy w wirtualnym sklepiku produkcji za 950 monet Apex. Suma ta przekłada się na około 40 złotych. Na razie nie wiemy, kiedy dokładnie Battle Pass trafi do graczy. Wcześniejsze plotki mówiły o wtorku 12 marca, ale jak wiemy, kompletnie się nie sprawdziły. Deweloperzy potwierdzili jednak, że szczegóły na temat przepustki oraz datę jej debiutu poznamy już wkrótce.

Przypomnijmy, że jeżeli wierzyć przeciekom, Octane będzie jedynym nowym herosem debiutującym wraz z przepustką. Ma on posiadać pasywną umiejętność regenerującą zdrowie, kiedy nie otrzymuje obrażeń, a także strzykawkę z adrenaliną, pozwalającą mu na sześć sekund zwiększyć o trzydzieści procent prędkość poruszania się. Gadżet ten ma też czynić go odpornym na efekty spowalniające, jednak każde jego użycie kosztować będzie jedną dziesiątą maksymalnych punktów zdrowia. Zdolnością typu Ultimate ma być w przypadku Octane'a rozkładana platforma umożliwiająca wykonywanie wysokich skoków.

Szybko zmieniona strona w serwisie Origin.

  1. Apex Legends – strona oficjalna
  2. Apex Legends – poradnik do gry
  3. Wszystko o Apex Legends – wymagania sprzętowe, gameplay, Metacritic