Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lipca 2011, 23:49

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (18 - 24 lipca 2011)

Nasz poświecony graniu na notebookach serwis GRAMY NA WYNOS działa już ponad dwa miesiące. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały opublikowane ostatnio na tej stronie.

W maju uruchomiliśmy GRAMY NA WYNOS, czyli poświęconą graniu na laptopach nową stronę wchodzącą w skład rodziny GRY-OnLine S.A. W tym newsie znajdziecie zestawienie najciekawszych materiałów, które w ostatnim czasie pojawiły się na tym serwisie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (18 - 24 lipca 2011) - ilustracja #1

Na początek warto wspomnieć, że w od kilku tygodni publikujemy na GRAMY NA WYNOS cykl Darmowe Perełki. W nim znajdziecie zestawienie najciekawszych nowych produkcji z kategorii freeware. Należące do niej tytuły charakteryzują się najczęściej śmiesznie małymi wymaganiami sprzętowymi i nawet proste netbooki nie mają większych problemów z ich udźwignięciem. Tym samym tematyka ta nadaje się idealnie do serwisu poświęconego graniu na laptopach, choć cykl powinien też zainteresować osoby preferujące zabawę na komputerach stacjonarnych.

W okresie od 11 do 17 lipca na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy gier na notebookach:

Wybór ciekawych newsów:

Ostatnia aktualizacja: 2011-07-24

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.