Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2010, 10:20

autor: Taven

Tydzień LucasArts na Steamie – Empire at War z dodatkiem za 20 złotych

Kolejną grą, którą można kupić za dużo niższą cenę w ramach promocji cenowych oferowanych przez LucasArts na Steamie, jest strategia czasu rzeczywistego Empire at War w pakiecie GOLD.

Kolejną grą, którą można kupić za dużo niższą cenę w ramach promocji cenowych oferowanych przez LucasArts na Steamie, jest strategia czasu rzeczywistego Empire at War w pakiecie GOLD.

Sam zestaw składa się z wersji podstawowej gry i dodatku Forces of Corruption. Za całość zapłacimy nie regularne 20 euro (co przelicza się na około 80 złotych), ale cztery razy mniej. Jest to bardzo atrakcyjna oferta także z perspektywy polskiego gracza, który rezygnując z pudełka i – co ważniejsze i warte odnotowania – polskich napisów ma okazję zakupić tego jednego z najlepiej ocenionych RTS-ów osadzonych w realiach Gwiezdnych Wojen w historii za czterdzieści złotych mniej niż w sklepie.

To już trzecia oferta w tym tygodniu, po obniżkach cen Star Wars: The Force Unleashed i Star Wars: Knights of the Old Republic. Niestety wszystkie one kończyły się po 24 godzinach od rozpoczęcia, ustępując miejsca nowym promocjom, więc jeżeli ktoś zastanawia się nad daniem szansy dziełu studia Petroglyph, będzie musiał się pospieszyć.

Tydzień LucasArts na Steamie – Empire at War z dodatkiem za 20 złotych - ilustracja #1

Jedyną ofertą aktualną przez cały tydzień jest obniżka ceny Star Wars Collection. Gigantyczny pakiet tytułów pod szyldem Gwiezdnych Wojen kosztuje teraz 44,99 euro, czyli około 177 złotych. Po jego zakupieniu otrzymujemy następujące pozycje:

 1. Star Wars: Republic Commando
 2. Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy
 3. Star Wars: Jedi Knight II - Jedi Outcast
 4. Star Wars: Battlefront II
 5. Star Wars: Galaxies - The Complete Online Adventures (gra plus wszystkie dodatki)
 6. Star Wars: Starfighter
 7. Star Wars:: Knights of the Old Republic
 8. Star Wars: Jedi Knight - Dark Forces II
 9. Star Wars: Jedi Knight - Mysteries of the
 10. Sith Star Wars: Dark Forces
 11. Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes
 12. Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition
 13. Star Wars: Empire at War - Gold Pack (gra plus dodatek)

Do końca tygodnia możemy spodziewać sie jeszcze kilku atrakcyjnych promocji ze strony LucasArts, o których na pewno będziemy na bieżąco informować.