Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2019, 16:35

autor: AlexB

Twórca PUBG oddaje stery, kolejna darmowa zawartość do AC Odyssey z datą premiery i inne wieści

Dziś piszemy o przybliżonej dacie premiery Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry na PS4 i Nintendo Switch, "specjalnych projektach" Brendana „PlayerUnknown” Greene'a, dniu debiutu kolejnego epizodu The Lost Tales of Greece w AC Odyssey, zmianach w cross-playu w Fortnite oraz o grze F2P nowej generacji od Wargaming i Frag Lab. Witajcie w wieściach ze świata.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry latem na PS4 i Nintendo Switch

Nowy Larry już wkrótce na konsolach. - Twórca PUBG oddaje stery, kolejna darmowa zawartość do AC Odyssey z datą premiery i inne wieści - wiadomość - 2019-03-15
Nowy Larry już wkrótce na konsolach.

Assemble Entertainment i Crazybunch Studios ogłosiły (via Gematsu) przybliżoną datę premiery przygodówki Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Najnowsza odsłona przygód ciapowatego podrywacza Larry'ego Laffera ma pojawić się na tych konsolach wczesnym latem bieżącego roku. Wydania na te platformy wyceniono na 39,99 dolarów (około 152 złote) i będzie je można zakupić przede wszystkim w wersjach cyfrowych. Edycje pudełkowe pojawią się w wybranych krajach, między innymi w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Specjalne projekty Brendana „PlayerUnknown” Greene'a

Brendan „PlayerUnknown” Greene ogłosił (via VG24/7), że opuszcza szeregi zespołu zajmującego się produkcją Playerunknown's Battlegrounds i staje na czele nowej ekipy PUBG Corp., która ma pracować nad „specjalnymi projektami” w biurze w Amsterdamie. O co chodzi? Cytując słowa samego zainteresowanego:

Otrzymaliśmy zadanie odkrywania, eksperymentowania i tworzenia nowych technologii, narzędzi, połączeń i modelów rozgrywki; ale dla mnie to coś więcej. Wspólnie z zespołem twórców i badaczy będziemy zgłębiać nowe możliwości interakcji i komunikacji w przestrzeni gry.

Główny ster rozwoju Playerunknown's Battlegrounds przejął Taeseok Jang, dotychczasowy dyrektor artystyczny w PUBG Corp. Greene ma od tej pory pełnić jedynie funkcję doradczą w razie problemów.

Data premiery kolejnego epizodu The Lost Tales of Greece w AC Odyssey

Assassin's Creed Odyssey wkrótce doczeka się nowej darmowej zawartości. Siódmy epizod The Lost Tales of Greece, zatytułowany A Friend Worth Dying For, zadebiutuje 26 marca. Pomożemy w nim Barnabasowi w odkryciu, co oznaczają jego halucynacje ukochanej osoby. Serię zadań będziemy mogli rozpocząć na wyspie Skyros w rozdziale piątym głównej historii.

W marcu na fanów cyklu Assassin's Creed czeka również mnóstwo innych atrakcji. Dziś rozpoczyna się konkurs na najlepsze zdjęcie zrobione za pomocą trybu fotograficznego w Odyssey. Potrwa on do 21 marca. Więcej szczegółów na jego temat znajdziecie tutaj. Natomiast w przyszły wtorek w grze zadebiutuje paczka z nowym sprzętem, wierzchowcami, malowaniami statku itp. Dla wielu najważniejszym wydarzeniem bieżącego miesiąca będzie jednak premiera zremasterowanych wersji Assassin's Creed III i Liberation. Ukażą się one 29 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Posiadacze Switcha będą musieli poczekać na te produkcje do 21 maja.

Posiadacze Switcha będą łączeni z graczami mobilnymi w Fortnite

Posiadacze Nintendo Switch powinni mieć nieco łatwiej w rywalizacji z graczami mobilnymi w Fortnite. - Twórca PUBG oddaje stery, kolejna darmowa zawartość do AC Odyssey z datą premiery i inne wieści - wiadomość - 2019-03-15
Posiadacze Nintendo Switch powinni mieć nieco łatwiej w rywalizacji z graczami mobilnymi w Fortnite.

Istotna informacja dla wszystkich osób bawiących się w Fortnite na Nintendo Switch. Po aktualizacji 8.10 nie są już dobierani do meczów z ludźmi grającymi na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Teraz rywalizują oni z posiadaczami urządzeń mobilnych. Ma to nieco wyrównać szanse. Posiadacze Switcha, ze względu na różne problemy z wydajnością, często nie mogli nadążyć za przeciwnikami z mocniejszych konsol.

Jeśli mimo wszystko chcemy zagrać na Switchu przeciwko posiadaczom PlayStation 4 oraz Xboksa One, musimy tylko założyć z nimi drużynę.

Gra F2P nowej generacji od Wargaming i Frag Lab

Czy nowy projekt Wargaming i Frag Lab powtórzy sukces World of Tanks? - Twórca PUBG oddaje stery, kolejna darmowa zawartość do AC Odyssey z datą premiery i inne wieści - wiadomość - 2019-03-15
Czy nowy projekt Wargaming i Frag Lab powtórzy sukces World of Tanks?

Znane z popularnej sieciowej produkcji World of Tanks Wargaming ogłosiło, że nawiązało współpracę z ukraińskim studiem Frag Lab, w którego skład wchodzą osoby pracujące między innymi przy serii Crysis, Battlefieldzie 2 oraz Warface. Wspólnie stworzą oni sieciową grę akcji nowej generacji, dystrybuowaną w modelu free-to-play. Nie wiemy na razie zbyt wiele na jej temat. Twórcy podali jedynie, że będzie ona wykorzystywała technologie Amazonu - Amazon Web Services (AWS), dedykowane serwery oparte o Amazon GameLift oraz silnik graficzny Amazon Lumberyard, na którym tworzony jest między innymi Star Citizen. Produkcja Wargaming i Frag Lab ma zostać oficjalnie zaprezentowana jeszcze w tym roku.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. World End Syndrome
 2. The Invisible Hours
 3. Ratz Instagib
 4. Junk Planet
 5. Attack on Titan 2: Final Battle
 6. Electronauts
 7. Dwarf Fortress
 8. Battlefield V
 9. Ultracore
 10. The Riftbreaker
 11. Neverdark
 12. Mistover

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Trancelation zwiastun #1
 2. The Riftbreaker zwiastun #1
 3. SubaraCity zwiastun #1
 4. Seven: The Days Long Gone Enhanced Edition
 5. One Piece: World Seeker zwiastun na premierę (PL)
 6. Mistover zwiastun #1
 7. Immortal Legacy: The Jade Cipher zwiastun #1
 8. Grimshade zwiastun #1
 9. F.I.S.T. zwiastun #1
 10. Evotinction zwiastun #1
 11. Electronauts zwiastun #1
 12. Derail Valley zwiastun #1
 13. Chocobo's Mystery Dungeon: Every Buddy! zwiastun #1
 14. Azure Saga: Pathfinder Deluxe Edition zwiastun #1
 15. AI-LIMIT zwiastun #1