Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2011, 12:34

autor: Maciej "Elrond" Myrcha

TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej

TrackMania 2: Canyon, kontynuacja świetnej i bardzo popularnej gry wyścigowej stworzonej przez firmę Nadeo, nie pojawi się w wersji pudełkowej (przynajmniej na razie). Informację taką przekazał przedstawiciel studia za pośrednictwem portalu Maniaplanet.

Mamy niezbyt dobrą wiadomość dla miłośników TrackManii, czekających z niecierpliwością na premierę jej oficjalnego sequela. W jednym z postów na forum serwisu Mediaplanet pojawiła się informacja, że obecnie nie jest planowana pudełkowa wersja TrackMania 2: Canyon.

TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej - ilustracja #1
TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej - ilustracja #2

Gra autorstwa Nadeo, której wydaniem zajmie się Ubisoft, będzie rozprowadzana początkowo wyłącznie poprzez usługę ManiaPlanet. Możliwe, że TrackMania 2 pojawi się na platformie Steam, jednak jest to bardzo odległa przyszłość, a do tego niezbyt pewna.

TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej - ilustracja #3

Przejdźmy jednak do lepszych i ciekawszych informacji. Embargo na wiadomości z zamkniętych beta testów gry zostało zniesione i w sieci, jak grzyby po deszczu, zaczynają pojawiać się opinie testerów na temat rozgrywki, jak również filmy czy screeny, które prezentujemy w tej wiadomości.

TrackMania 2: Canyon tylko w dystrybucji cyfrowej - ilustracja #4

TrackMania 2, podobnie jak pierwsza część gry, a także kilka jej „wariacji”, stawia na zręcznościowy model jazdy. Elementy, które stanowiły o sile TrackManii, czyli tryb multiplayer oraz możliwość własnoręcznego projektowania tras, zostały znacznie ulepszone. Dodatkowo producenci dostosowali oprawę wizualną do obowiązujących obecnie standardów.

Gra ukaże się we wrześniu tego roku.