Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2016, 09:40

autor: Draug

Total War: Warhammer - książęta wampirów pokazani na nowym trailerze [aktualizacja: gameplay]

Studio Creative Assembly zaprezentowało wreszcie czwartą (i ostatnią) spośród podstawowych grywalnych ras w strategii Total War: Warhammer – nieumarłych dowodzonych przez książąt wampirów. Deweloper wypuścił z tej okazji nowy, efektowny zwiastun gry. [Aktualizacja: siły nieumarłych pokazano też na zapisie rozgrywki z bitwą]

Aktualizacja: gameplay z bitwą

Zgodnie z zapowiedzią, minionej nocy Creative Assembly zaprezentowało bitwę z udziałem wojsk książąt wampirów. Jest to jedno ze specjalnych starć, związanych z misjami wykonywanymi po to, by zdobyć potężne artefakty – w tym przypadku Mannfred von Carstein bije się z orkami o broń Sword of Unholy Power. Gameplay możecie obejrzeć powyżej.

Oryginalna wiadomość

Grywalne rasy w Total War: Warhammer na starcie:
  • Imperium (ludzie)
  • Zielonoskórzy
  • Krasnoludy
  • Książęta wampirów (nieumarli)
  • Chaos (tylko w pre-orderze lub w DLC po premierze)

Od dawna wiadomo, że w Total War: Warhammer na graczy czekają cztery podstawowe grywalne rasy, ale długo przyszło nam czekać na zaprezentowanie w pełnej krasie ostatniej z nich – nieumarłych prowadzonych przez książąt wampirów. Dziś uległo to wreszcie zmianie, jako że studio Creative Assembly upubliczniło nowy zwiastun, na którym możemy podziwiać w akcji siły hrabiego Mannfreda von Carsteina (powyżej). Wampiry wyruszą na podbój z Sylvanii – mrocznej krainy na wschodnich obrzeżach Imperium – a w boju wykorzystają takie jednostki jak zombie, szkielety, nietoperze czy wielkie bestie. Ponadto ich przywódcy wspomogą swoje oddziały zaklęciami ze szkoły nekromancji i magii śmierci. Oprócz tego trailer daje okazję do rzucenia okiem na oblężenia w omawianej produkcji.

Żywi mają niewielkie szanse w starciu z książętami wampirów na ich własnym terenie. - Total War: Warhammer - książęta wampirów pokazani na nowym trailerze - wiadomość - 2016-03-16
Żywi mają niewielkie szanse w starciu z książętami wampirów na ich własnym terenie.

A jeśli zamiast efekciarskiego zwiastuna oczekiwaliście rozgrywki w czystej postaci, to Wasze potrzeby zostaną zaspokojone już niebawem – dziś o północy Creative Assembly będzie transmitować na żywo pierwszą bitwę z udziałem wampirzych sił. Możecie ją oglądać na oficjalnym kanale serii Total War na Twitchu (zapis streama będzie dostępny w sieci też później).

Na koniec przypomnijmy, że premiera gry Total War: Warhammer nastąpi 24 maja bieżącego roku (termin debiutu został dopiero co opóźniony o niecały miesiąc). Warto jeszcze nadmienić, że od niedawna znane są też wymagania sprzętowe tego tytułu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer