Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2017, 15:04

autor: Góral

Studio Creative Assembly świętuje 30. urodziny, rozdając darmowe jednostki do Total War: Warhammer

Od 10 sierpnia wszyscy fani gry Total War: Warhammer będą mogli za darmo pobrać trzydzieści nowych jednostek Regiments of Renown. Studio Creative Assembly przygotowało ten prezent z okazji swoich trzydziestych urodzin.

Studio Creative Assembly zostało założone w sierpniu 1987 roku. Oznacza to, że firma obchodzi 30-lecie istnienia. W związku z tym renomowany zespół postanowił sprawić fanom miłą niespodziankę i w ramach swoich urodzin rozdaje trzydzieści nowych Regiments of Renown, czyli elitarnych wariantów już dostępnych w grze Total War: Warhammer jednostek frakcji Zwierzoludzi, Bretonnii, Wojowników Chaosu, Norski i Leśnych Elfów. Prezent będzie rozdawany od 10 sierpnia, a by go otrzymać, należy zarejestrować się w Total War Access.

Studio Creative Assembly:
  • założone w 1987 roku;
  • specjalizuje się w grach strategicznych – odpowiada za serię Total War;
  • stworzyło też udany horror Obcy: Izolacja;
  • w ramach prezentu na trzydzieste urodziny firmy otrzymamy wkrótce trzydzieści nowych jednostek Regiments of Renown w Total War: Warhammer.

Samo studio Creative Assembly z pewnością jest doskonale znane wszystkim miłośnikom gier strategicznych. Deweloper ten najczęściej kojarzony jest oczywiście z cyklem Total War, ale oprócz niego stworzył też udane Halo Wars 2 (we współpracy z ekipą 343 Industries) czy też ciepło przyjęty horror Obcy: Izolacja.

Przy okazji dzisiejszego komunikatu deweloperzy podzielili się też kilkoma ciekawostkami. Zdradzono np., że w początkowym okresie działalności mało co nie przenieśli swojej siedziby do Singapuru. Firma obecnie zatrudnia ponad 500 osób, które pracują w dwóch oddziałach – w Wielkiej Brytanii oraz w Sofii w Bułgarii. Ponadto dowiedzieliśmy się, że deweloper tworzy osiem projektów, z czego cztery nie zostały jeszcze zapowiedziane. Najpewniej mowa o grach Total War: Warhammer II i A Total War Saga oraz zapowiedzianym w czerwcu fabularnym rozszerzeniu do „jednej z ostatnich historycznych odsłon cyklu”, a także dodatku Awakening the Nightmare do Halo Wars 2. Pozostałe tytuły to tajemnica, ale pamiętamy jeszcze o kolejnej historycznej odsłonie Total War.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć studiu kolejnych trzydziestu lat działalności i oczywiście czekać na darmowe jednostki.

Na screenach znajdziecie nowe, darmowe jednostki, które wkrótce trafią do gry Total War: Warhammer. - Studio Creative Assembly świętuje 30. urodziny, rozdając darmowe jednostki do Total War: Warhammer - wiadomość - 2017-08-03
Na screenach znajdziecie nowe, darmowe jednostki, które wkrótce trafią do gry Total War: Warhammer.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Total War: Warhammer

Total War: Warhammer