Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2017, 14:21

autor: luckie

W Call of Duty: WWII powrócą mecze rankingowe, ale nie Steady Aim

Fani wieloosobowej rozgrywki w grach z cyklu Call of Duty z pewnością ucieszą się, że Call of Duty: WWII zaoferuje zarówno mecze rankingowe, jak i publiczne. W grze pojawi się także Daily Mode, edytowanie emblematu i pistolet maszynowy PPSz-41, zabraknie natomiast denerwującego perku Steady Aim.

Steady Aim idzie do lamusa. - W Call of Duty: WWII powrócą mecze rankingowe, ale nie Steady Aim - wiadomość - 2017-08-03
Steady Aim idzie do lamusa.

Michael Condrey ze studia Sledgehammer Games opublikował kilka tweetów, w których uchylił rąbka tajemnicy na temat pewnych szczegółów dotyczących trybu wieloosobowego w nadchodzącym Call of Duty: WWII. Otóż w grze powrócą rozgrywki rankingowe, które będą dostępne obok meczów publicznych – zakładamy, że w tych drugich wynik gracza nie będzie miał wpływu na jego lub jej renomę i ogólne statystyki. Oprócz tego pojawi się tak zwany Daily Mode, który najwyraźniej każdego dnia postawi przed graczami odmienne cele do osiągnięcia.

Menu trybu wieloosobowego w Call of Duty: WWII (źródło: Twitter Michaela Condrey'a) - W Call of Duty: WWII powrócą mecze rankingowe, ale nie Steady Aim - wiadomość - 2017-08-03
Menu trybu wieloosobowego w Call of Duty: WWII (źródło: Twitter Michaela Condrey'a)

Condrey potwierdził również, że wśród dostępnych broni pojawi się szybkostrzelny pistolet maszynowy PPSz-41. Możliwe też będzie edytowanie widocznego dla innych emblematu, choć ta opcja nie będzie dostępna w becie. Z kolei z innej wypowiedzi dewelopera wynika, że w Call of Duty: WWII najprawdopodobniej zabraknie perku Steady Aim, redukującego rozrzut broni. Dla wielu fanów jest to dobra wiadomość, szczególnie dla tych, którzy niejednokrotnie zgrzytali zębami, raz po raz ginąc od gradu kul wyłaniającego się z zza rogu przeciwnika. Brak Steady Aim utrudni niedzielnym graczom nadużywanie szybkostrzelnych broni o dużych magazynkach.

Beta-testy Call of Duty: WWII rozpoczną się 25 sierpnia na PlayStation 4. Udział wezmą w nich osoby zamawiające grę przed premierą. Pełna wersja zadebiutuje 3 listopada 2017 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: WWII
  2. Call of Duty: WWII - kompendium wiedzy
  3. Graliśmy w Call of Duty: WWII – jest bardzo dobrze!
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII