Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2014, 10:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Tom Clancy's The Division zadebiutuje najwcześniej w kwietniu 2015 roku

Jest już niemal pewne, że gra Tom Clancy's The Division nie ukaże się w 2014 roku, tak jak dotychczas planowano. Najnowszy raport finansowy firmy Ubisoft sugeruje, że produkcja studia Ubisoft Massive zadebiutuje nie wcześniej niż w kwietniu 2015 roku.

Z najnowszego raportu finansowego firmy Ubisoft wynika, że gra Tom Clancy’s The Division ukaże się najwcześniej w kwietniu 2015 roku. Francuski koncern ujawnił bowiem, że w nadchodzącym roku fiskalnym (1 kwietnia 2014 roku – 31 marca 2015 roku) zamierza wydać pięć produkcji: The Crew, Watch Dogs, nową odsłonę serii Just Dance, a także „dwa niezapowiedziane tytuły”. Można się domyślać, że do tych ostatnich należy kolejna część cyklu Assassin’s Creed. Być może chodzi także o strzelaninę Far Cry 4, o której od jakiegoś czasu krążą wciąż niepotwierdzone plotki. Tom Clancy’s The Division zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3, więc tytuł ewidentnie nie mieści się w powyższym przedziale czasowym. Dotąd firma Ubisoft planowała premierę na koniec 2014 roku.

Na premierę gry Tom Clancy's The Division będziemy musieli jeszcze długo poczekać - Tom Clancy's The Division zadebiutuje najwcześniej w kwietniu 2015 roku - wiadomość - 2014-02-11
Na premierę gry Tom Clancy's The Division będziemy musieli jeszcze długo poczekać

Francuski koncern do tej pory nie potwierdził oficjalnie nowej daty debiutu. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Tom Clancy’s The Division nie znajduje się w planach wydawcy na najbliższy rok fiskalny, najwyraźniej nie możemy liczyć na zbyt rychłe pojawienie się gry na sklepowych półkach. O możliwości przeniesienia premiery na 2015 rok informował miesiąc temu serwis Gamereactor, powołując się na słowa jednego z pracowników studia Ubisoft Massive.

Tom Clancy’s The Division to sieciowa gra RPG akcji z otwartym światem do eksploracji. Produkcja szwedzkiego studia Ubisoft Massive była jedną z największych niespodzianek ubiegłorocznych targów E3, robiąc duże wrażenie na graczach oglądających jej prezentację. Tytuł ukaże się na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Twórcy zapewniają, że edycja pecetowa nie będzie konsolowym portem, lecz pełnoprawną, dobrze zoptymalizowaną wersją.