Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 stycznia 2014, 13:22

Tom Clancy's The Division ukaże się dopiero w 2015 roku?

Portal Gamereactor dotarł do anonimowego źródła w szwedzkim zespole Ubisoft Massive, które odpowiada za stworzenie gry akcji Tom Clancy's The Division. Zgodnie z tymi informacjami premiera tytułu nie odbędzie się w 2014 roku, tak jak wcześniej ogłaszano, tylko dopiero w roku 2015.

Tom Clancy's The Division na filmach z rozgrywki wyglądało imponująco. Świat gry ma jednak być jeszcze niegotowy. - Tom Clancy's The Division ukaże się dopiero w 2015 roku? - wiadomość - 2014-01-07
Tom Clancy's The Division na filmach z rozgrywki wyglądało imponująco. Świat gry ma jednak być jeszcze niegotowy.
W SKRÓCIE:
  • Portal Gamereactor dotarł do anonimowego źródła w Ubisoft Massive.
  • Studio to odpowiedzialne jest za powstającą grę akcji Tom Clancy's The Division.
  • Według tych anonimowych informacji, premiery gry należy spodziewać się dopiero w 2015 roku.

Czy kolejna wyczekiwana gra ze stajni Ubisoft zaliczy opóźnienie i wejdzie do dystrybucji później niż ogłaszano? Według informacji portalu Gamereactor Tom Clancy's The Division, zapowiedziane już kilka miesięcy temu na 2014 rok, nie ma szans na tak szybką publikację i gry należy się spodziewać dopiero w roku 2015.

Portal Gamereactor twierdzi, że jest w kontakcie z jednym z pracowników studia Ubisoft Massive, które to odpowiada za powstawanie The Division. Nieznany z nazwiska członek tego szwedzkiego zespołu podważył możliwość opublikowania gry jeszcze w 2014 roku, choć zostało to już zapowiedziane przez wydawcę. Jego zdaniem studio nie jest zadowolone z ogłoszenia daty premiery, gdy produkcja daleko jeszcze jest od ukończenia.

Z informacji uzyskanych z tego anonimowego źródła wynika, że jedynym elementem gry, który został w miarę wykończony jest silnik graficzny Snowdrop, zaś stworzona została zaledwie niewielka część fabuły i świata gry. To wieść dająca do myślenia, gdyż jedną z ważnych cech produkcji ma być otwarty świat, a ten – aby dobrze się prezentować – wymaga dopracowania.

Silnik gry działa dobrze – nie jest całkiem wykończony, ale działa dobrze. Jednak właściwe prace nad tworzeniem gry dopiero co się rozpoczęły. Nie będziemy w stanie opublikować The Division w 2014 roku. To duży projekt, a przed nami jeszcze wiele pracy – miał powiedzieć pracownik Ubisoft Massive.

Jeśli te relacje się potwierdzą, Tom Clancy's The Division będzie kolejną głośną i wyczekiwaną grą Ubisoftu, której premiera została opóźniona. Przypomnijmy, że w październiku 2013 roku, na miesiąc przed oficjalnym debiutem, przesunięto wydanie Watch Dogs na maj 2014 roku.

Tom Clancy's The Division ukaże się dopiero w 2015 roku? - ilustracja #2Tom Clancy's The Division to gra RPG firmowana nazwiskiem znanego amerykańskiego pisarza powieści sensacyjnych. Akcja The Division toczy się w niedalekiej przyszłości w Nowym Jorku, a gracz wciela się w członka tajnej formacji, której celem jest zapanowanie nad chaosem powstałym w wyniku zamachu terrorystycznego. Tytuł będzie oferował otwarty świat, a ważnym elementem rozgrywki ma być rozwój postaci. Gra The Division ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One i już teraz jest gorąco wyczekiwana.