Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2013, 13:00

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Tom Clancy's The Division - Ubisoft zapowiada prezentację silnika Snowdrop Engine

W sieci pojawił się krótki teaser gry Tom Clancy's The Division. Zapowiada on nadejście w przyszłym tygodniu dłuższego materiału wideo prezentującego możliwości silnika Snowdrop Engine, na którym działa produkcja studia Ubisoft Massive.

Firma Ubisoft udostępniła 24-sekundowy teaser zapowiadający nadejście prezentacji silnika Snowdrop Engine. Jak wiadomo, w oparciu o tę technologię działa gra Tom Clancy’s The Division.

Francuski wydawca ujawnił, że pełny materiał wideo na temat wykorzystania Snowdrop Engine w Tom Clancy’s The Division pojawi się w sieci 9 grudnia o godzinie 10:00. Możemy spodziewać się zwiastuna pełnego fragmentów rozgrywki i przedstawienia możliwości graficznych nadchodzącej produkcji studia Ubisoft Massive.

Tom Clancy’s The Division to tytuł łączący w sobie elementy sieciowego cRPG, gry akcji i strzelaniny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Produkcja ukaże się najwcześniej w 2014 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One i już teraz jest uznawana za jedną z ciekawiej zapowiadających się nowych marek kolejnej generacji.