Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 sierpnia 2017, 10:42

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowy weekend i informacje o operacji Blood Orchid

Firma Ubisoft podzieliła się szczegółami związanymi z operacją Blood Orchid, która zadebiutuje w grze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege 5 września. Ponadto w dniach 24-27 sierpnia odbędzie się darmowy weekend z produkcją.

Wydane w grudniu 2015 roku Tom Clancy's Rainbow Six: Siege rozwijane jest po dziś dzień, więc jeżeli nie przekonała Was do siebie premierowa wersja i chcecie zobaczyć, jak obecnie prezentuje się sieciowa strzelanka Ubisoftu, to wkrótce będziecie mieć ku temu doskonałą okazję. Francuski koncern zamierza zorganizować w najbliższych dniach darmowy weekend z grą na wszystkich platformach sprzętowych, czyli konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Zabawa rozpocznie się już jutro i potrwa do 27 sierpnia. Dodatkowo produkcja zostanie przeceniona o 50% - promocja potrwa aż do 4 września. Naturalnie wszystkie postępy poczynione w darmowej wersji zostaną zachowane, gdy zdecydujecie się na zakup.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w skrócie:
  • darmowy weekend w dniach 24-27 sierpnia;
  • przecena na grę od jutra do 4 września;
  • operacja Blood Orchid ukaże się 5 września.

Kilka dni temu informowaliśmy o wycieku szczegółów dotyczących operacji Blood Orchid. Dziś wiemy już, że okazały się one prawdziwe. Na blogu Ubisoftu opublikowano krótki artykuł, zapowiadający troje nowych operatorów. Ying z chińskiego Special Duties Unit to postać atakująca, dysponująca gadżetem Candela umożliwiającym oślepianie wrogów. Tego typu ładunki można rzucać jak zwykłe granaty lub przyczepiać do ściany.

Oprócz niej doczekamy się dwóch defensywnych operatorów. Lesion należy do tej samej jednostki co Ying, ale korzysta ze swego rodzaju min wypełnionych trucizną. Nadepnięcie na nie powoduje wbicie w nogę igieł, które zadają obrażenia i częściowo oślepiają. Poszkodowany może je wyciągnąć, ale musi się najpierw gdzieś schować, gdyż proces trochę trwa i podczas niego wystawia się ostrzał.

Ostatnią postacią jest polska Ela z GROM-u, dysponująca przyklejanymi minami Grzmot, które ogłuszają i oślepiają przeciwnika, ale nie zadają żadnych obrażeń. Warto jeszcze odnotować, że będzie to szybki operator.

Operacja Blood Orchid - Ying. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowy weekend i informacje o operacji Blood Orchid - wiadomość - 2017-08-24
Operacja Blood Orchid - Ying.

To jednak nie wszystko. Poniżej obejrzycie jeszcze nową mapę, którą znajdziecie w operacji Blood Orchid. Dowiedzieliśmy się też, że gracze komputerowi wezmą udział w testach technicznych nowej zawartości, które odbędą się 29 sierpnia. Dodatek ukaże się 5 września.

A to Lesion. Niestety Ela nie doczekała się żadnej grafiki. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - darmowy weekend i informacje o operacji Blood Orchid - wiadomość - 2017-08-24
A to Lesion. Niestety Ela nie doczekała się żadnej grafiki.

Ostatnia aktualizacja: 2017-08-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege