Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 stycznia 2010, 16:55

Tirowiec: Król Szos w ofercie Cenega Poland

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego trafiła rewelacyjna gra – Tirowiec: Król Szos! Wreszcie będziesz miał możliwość zostać królem na drodze – teraz Ty będziesz patrzył na wszystkich z góry, teraz ty masz największą maszynę!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z przyjemnością ogłasza, że do planu wydawniczego trafiła rewelacyjna gra – Tirowiec: Król Szos! Wreszcie będziesz miał możliwość zostać królem na drodze – teraz Ty będziesz patrzył na wszystkich z góry, teraz ty masz największą maszynę! Świetna symulacja, w której możesz przemierzać wiernie odwzorowane autostrady Kalifornii oraz wciągający wątek fabularny to prawdziwy przełom w grach o ciężarówkach!

Wejdź w skórę młodego kierowcy, który w 2014 roku przybywa do Kaliforni, by spełnić swoje marzenie o zostaniu królem dróg i przejęciu kalifornijskiego rynku transportu. By stać się najlepszym tirowcem i prawdziwym królem szos przejedzie tysiące mil i odwiedzi setki miast. Tirowiec: Król Szos! jest kontynuacją kultowych gier o ciężarówkach: „Hard Truck” i „Hard Truck 2: King of the Road”. Tym razem gra powala dodatkowo grafiką oraz realizmem. Gracze mogą się ścigać wiernie odwzorowanymi ciężarówkami przez tysiące mil prawdziwych kalifornijskich dróg, odwiedzając miasta od San-Francisco po San Diego, od San Jose do Los Angeles. Tirowiec: Król Szos! dostarczy graczom niesamowitych wrażeń z jazdy istniejącymi naprawdę modelami ciężarówek! Całkiem nowa fizyka, niesamowita grafika 3D zapiera dech w piersiach. Prawdziwi tirowcy będą walczyć ze swoimi przeciwnikami by dostarczyć towar na czas, a także brać udział w różnych wyścigach, by zyskać szacunek innych kierowców. W grze Tirowiec: Król Szos! będzie można sprawdzić swoje umiejętności zarządzania, gdyż gracz stanie przed zadaniem otworzenia własnej firmy transportowej. Oprócz tego, że Tirowiec: Król Szos! jest najbardziej innowacyjnym symulatorem jazdy tirami, ma niesamowitą fabułę, która wciągnie graczy do reszty i zaskoczy zakończeniem.

Więcej informacji na temat tego tytułu, już wkrótce!