Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 stycznia 2013, 15:13

autor: sathorn

The Walking Dead: Survival Instinct, Retrovirus, One Piece: Pirate Warriors 2 i inne. Najciekawsze trailery 31.12 - 06.01

Świąteczno-noworoczne szaleństwo już za nami, w związku z tym posucha w świecie zwiastunów gier wideo powoli się kończy. W tym tygodniu swoje wdzięki prezentują głównie tytuły niezależne. Zapraszam do przeglądu najlepszych trailerów 31.12 – 06.01.

Niedzielny marazm pomoże Wam przerwać zwiastun Retrovirus, który łączy dynamiczną muzykę ze świetnym montażem. Sama gra przypomina nieco wiekowy tytuł Descent.

Szaleństwo kontynuujemy przy zwariowanej grze One Piece: Pirate Warriors 2, która osadzona jest w uniwersum znanym z popularnego anime. Posiadacze PlayStation 3 i PlayStation Vita otrzymają w tym roku nie lada gratkę, a druga z wymienionych konsol może nawet, za sprawą tego tytułu, zaliczyć mały skok sprzedażowy.

Moda na zombiaki się nie kończy – podłapał ją także wydawca Activision / Blizzard, dla którego studio Terminal Reality tworzy The Walking Dead: Survival Instinct. Tytuł ten osadzony będzie w świecie znanym z serialu o tym samym tytule i skupi się na postaciach Daryla i Merle’a. Niestety, pierwszy zwiastun nie nastraja pozytywnie – grafika jest bardzo nierówna, a animacje niedoskonałe.

Legend of Eisenwald to produkcja dla fanów serii Heroes of Might & Magic. Brakuje tutaj fajerwerków graficznych, ale prawdziwych maniaków “turówek” nie to przecież rajcuje.

Na deser czwarte dzienniki dewelopera z Elite: Dangerous (z polskimi napisami), tytułu który został sfinansowany za pośrednictwem serwisu Kickstarter. Twórcy gry opowiadają o tym, jak działa handel i górnictwo w ich produkcji.