Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2013, 11:05

autor: luckie

The Sims 4 być może zostanie dziś zapowiedziane

Możliwe, że jeszcze dziś doczekamy się oficjalnego ujawnienia The Sims 4. Firma Electronic Arts organizuje specjalną konferencję, na której pojawi się „duża zapowiedź” związana z serią The Sims.

Czy już czas na The Sims 4? - The Sims 4 być może zostanie dziś zapowiedziane - wiadomość - 2013-05-06
Czy już czas na The Sims 4?

Kto jak kto, ale miłośnicy The Sims nie mogą narzekać na nudę. W oczekiwaniu na Rajską Wyspę, dodatek do trzeciej części cyklu, wielu z nich zagrywa się właśnie w Studenckie Życie. Na ujawnienie czeka jeszcze jedno rozszerzenie, które ma zabrać Simy w przyszłość. Tymczasem firma Electronic Arts szykuje kolejne rewelacje.

Dziś odbędzie się ekskluzywna konferencja, na której studio Maxis zapowie „coś dużego” dla serii The Sims. Na spotkanie zaproszeni zostali m.in. przedstawicele serwisu SimsVIP, a także kilku innych, dużych stron fanowskich. Czyżby chodziło o ujawnienie The Sims 4? Jedną z poszlak, które mogłyby na to wskazywać, jest fakt, że zarejestrowana jeszcze w 2003 roku domena The Sims 4 (thesims4.com) została niedawno zaktualizowana. Obecnie strona przekierowuje odwiedzających na oficjalną witrynę cyklu.

The Sims Russia – serwis słynący z przedwczesnego dostępu do nieujawnionych informacji, zasugerował na Twitterze, że w tym tygodniu życie fanów Simów się odmieni. Rosjanie zadali też prowokujące pytanie: „Czy lubicie grać z przyjaciółmi przez Internet?”. Ów drugi wpis został jednak usunięty, co może świadczyć o tym, że fani dowiedzieli się zbyt dużo. Choć to jedynie spekulacje, całkiem możliwe, że kolejna odsłona popularnego symulatora życia doczeka się jakiejś formy rozgrywki wieloosobowej. Byłoby to zgodne z polityką wydawcy, który odcina się od tytułów stricte solowych. Na potwierdzenie tych doniesień musimy poczekać co najmniej do wieczora.