Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2013, 14:20

autor: Bartosz Woldański

The Sims 4 pojawi się na targach Gamescom

Oficjalnie potwierdzono obecność gry The Sims 4 na sierpniowych targach Gamescom w Niemczech. Premiera kolejnej części symulatora życia została zaplanowana na przyszły rok.

The Sims 4 zostanie ujawnione w pełnej krasie na targach Gamescom - The Sims 4 pojawi się na targach Gamescom - wiadomość - 2013-06-19
The Sims 4 zostanie ujawnione w pełnej krasie na targach Gamescom

Na oficjalnym Twitterze The Sims 3 potwierdzono, że studio Maxis wraz z firmą Electronic Arts zabiorą czwartą odsłonę cieszącej się ogromną popularnością serii na targi Gamescom, które odbędą się w dniach 21-25 sierpnia bieżącego roku. Na wydarzeniu w Kolonii można spodziewać się pokazu fragmentów rozgrywki, a także wysypu obrazków z gry.

„Zajawka” The Sims 4 pochodząca z oficjalnej strony gry - The Sims 4 pojawi się na targach Gamescom - wiadomość - 2013-06-19
„Zajawka” The Sims 4 pochodząca z oficjalnej strony gry

Część graczy zapewne liczyła na to, że The Sims 4 zostanie zaprezentowane na zakończonych w zeszłym tygodniu targach w Los Angeles. Niestety, na E3 musieliśmy obejść się bez najmniejszej wzmianki o tytule. Produkcja została zapowiedziana w maju tego roku, ale poza mistycznym napisem w języku Simów i grafiką na oficjalnej stronie internetowej gry nie ujawniono praktycznie żadnych konkretów. Można spodziewać się silnego nacisku na funkcje sieciowo-społecznościowe, ale z możliwością prowadzenia rozgrywki w trybie offline. Ponadto przedstawiono pierwszą koncepcyjną grafikę na niniejszym filmiku:

Premiera The Sims 4 została zaplanowana na bliżej nieokreślony okres 2014 roku. Gra zadebiutuje na komputerach PC oraz Mac.