Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2013, 12:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (Mars: War Logs, Phantasy Star Online 2) 19/6/13

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji pecetowej wersji Mars: War Logs, opóźnieniu wydania Phantasy Star Online 2 na zachodnich rynkach, a także dacie premiery dodatku Endless Space: Disharmony. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Mars: War Logs

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Mars: War Logs. Dzieło studia Spiders możecie dziś nabyć o 33% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 13,39 euro (ok. 57 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Phantasy Star Online 2

Firma SEGA po raz kolejny opóźniła datę premiery gry Phantasy Star Online 2 dla rynków zachodnich. W tej chwili wydawca nie jest w stanie określić choćby przybliżonego terminu publikacji tego tytułu w Stanach Zjednoczonych lub Europie. W lipcu ubiegłego roku produkcja zadebiutowała w Japonii na PC, a w lutym bieżącego roku pojawiła się też na PlayStation Vita.

Phantasy Star Online 2 - Wieści ze świata (Mars: War Logs, Phantasy Star Online 2) 19/6/13 - wiadomość - 2013-06-19
Phantasy Star Online 2

Ken Levine / Logan’s Run

Firma Warner Bros. Interactive ogłosiła, że Ken Levine (twórca serii BioShock) napisze scenariusz filmu Logan’s Run. Jest to remake obrazu kinowego z 1976 o tym samym tytule. Informacja jest godna uwagi, ponieważ nieczęsto zdarza się, by twórca gier wideo odgrywał tak istotną rolę w procesie produkcyjnym jakiegokolwiek filmu.

Nordic Games / THQ

Mimo, że firma Nordic Games wykupiła w kwietniu od koncernu THQ prawa do marek Darksiders, MX czy Red Faction, to wciąż nie jest w pełni formalnie ich właścicielem. Przedstawiciele Nordic Games wciąż czekają na ostateczne sfinalizowanie transakcji. Dopiero wtedy będą mogły ruszyć prace nad kolejnymi odsłonami wspomnianych serii.

Mars: War Logs

Firma Focus Home Interactive ogłosiła, że pecetowa wersja gry Mars: War Logs doczekała się aktualizacji wprowadzającej poprawki do angielskiego dubbingu i tłumaczenia tekstu. Gracze narzekali bowiem na sporo nieścisłości i sprzeczności w stosunku do oryginalnego języka francuskiego. Te poprawki zostaną automatycznie zawarte w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3, które, jak właśnie ogłoszono, ukażą się w cyfrowej dystrybucji we wrześniu bieżącego roku.

Mars: War Logs - Wieści ze świata (Mars: War Logs, Phantasy Star Online 2) 19/6/13 - wiadomość - 2013-06-19
Mars: War Logs

Endless Space: Disharmony

Zespół Amplitude Studios ogłosił, że Endless Space: Disharmony zadebiutuje na rynku 26 czerwca bieżącego roku. Rozszerzenie do gry Endless Space ma być dostępne zarówno w dystrybucji elektronicznej, jak i wydaniu pudełkowym. Cenę ustalono na poziomie 9,99 euro (ok. 42 zł). W tej chwili nie wiadomo, czy wersja pudełkowa ukaże się w Polsce.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: