Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 24 listopada 2001, 19:56

autor: Solnica

The Shadow of Zorro - angielskie demo

Zorro to kolejna gra (dzieło zespołu In Utero, twórców m.in. Jekyll & Hyde) przenosząca znaną legendę o odważnym, czarującym i sprawiedliwym bohaterze w czarnej masce na ekrany naszych komputerów...

Zorro to kolejna gra (dzieło zespołu In Utero, twórców m.in. Jekyll & Hyde) przenosząca znaną legendę o odważnym, czarującym i sprawiedliwym bohaterze w czarnej masce na ekrany naszych komputerów. Produkt ten łączy w sobie cechy gier akcji i przygodowych, a fabuła przenosi nas do roku 1822, kiedy to Don Alejandro, ojciec Diega (Zorro) rozpoznał w Montero, szefie kalifornijskiej policji zbrodniarza wojennego, znanego jako Rzeźnika Saragossy. Według wszelakich danych zbrodniarz ten powinien nie żyć, a mimo to żyje, miewa się dobrze i najprawdopodobniej coś planuje – a co, tego my pod postacią Zorro musimy się dowiedzieć.

W naszym dziale Pliki znajdziecie dziś zajmujące niecałe 58MB angielskie demo tej gry (do tej pory dostępne było jedynie demo francuskojęzyczne).

Pliki: The Shadow of Zorro (ANG) - Demo

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Shadow of Zorro

The Shadow of Zorro