Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2004, 12:19

The Punisher 2 na Xbox 2?

Jeszcze dobrze nie ucichła wrzawa spowodowana pojawieniem się grywalnego demo The Punisher a w sieci już krążą plotki o jego następcy. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie ma się czym ekscytować, wszak produkt firmy Volition nie zapowiada się na wielki hit, ale elektryzująca jest tu inna wiadomość. Prawdopodobnie druga odsłona przygód Franka Castle będzie pierwszym produktem dostępnym na konsolę Xbox 2.

Jeszcze dobrze nie ucichła wrzawa spowodowana pojawieniem się grywalnego demo The Punisher a w sieci już krążą plotki o jego następcy. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie ma się czym ekscytować, wszak produkt firmy Volition nie zapowiada się na wielki hit, ale elektryzująca jest tu inna wiadomość. Prawdopodobnie druga odsłona przygód Franka Castle będzie pierwszym produktem przeznaczonym na nową konsolę firmy Microsoft, o roboczej nazwie Xbox 2.

Całe zamieszanie można potraktować w kategoriach plotki, którą jak zwykle zweryfikuje niedaleka przyszłość. Rewelacje o rzekomych pracach nad The Punisher 2 wypłynęły z firmy Volition, od anonimowego informatora. Zachodnie agencje podchwyciwszy temat od razu zasygnalizowały, że może być to faktycznie pierwszy produkt, jaki na Xbox 2 kiedykolwiek się ukaże. Nawet jeśli jest to prawda, to i tak nie nastąpi to wcześniej jak w 2006 roku. Pamiętajmy, że premiera zapowiadanego od dawna The Punisher wyznaczona jest na styczeń. Zanim Volition przygotuje drugą część gry, musi minąć sporo czasu. Poza tym wciąż brak konkretnych informacji na temat debiutu rynkowego samej konsoli.

Więcej informacji na temat pierwszej części The Punisher uzyskacie z naszej Encyklopedii Gier. Tym, którzy do tej pory tego nie zrobili, polecamy pobranie demo, znajdującego się na serwerach FTP Gry-OnLine.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Punisher

The Punisher