Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 października 2011, 10:20

autor: Kono

The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie

W sieci pojawiły się dwa ciekawe materiały dotyczące najnowszej odsłony kultowego już cyklu gier RPG - The Elder Scrolls. Tym razem fani serii mogą podziwiać nastrojowy zwiastun oraz fotoreportaż z rozpakowywania Edycji Kolekcjonerskiej.

Marketingowy szum wokół zbliżającej się premiery najnowszej odsłony cyklu The Elder Scrolls wciąż rośnie. Przejawem takiego stanu rzeczy są bardzo ciekawe materiały pojawiające się ostatnio w sieci. Pierwszym z nich jest ponad 6-minutowy film, a drugim relacja z rozpakowywania Edycji Kolekcjonerskiej The Elder Scrolls V: Skyrim.

Trwający 6 minut i 20 sekund trailer został zmontowany najprawdopodobniej przez fanów. Pomimo tego, że wykorzystano w nim opublikowane już wcześniej materiały, nie sposób odmówić mu niezwykłego uroku. Warto zaznaczyć, że klimatyczny zwiastun został okraszony utworem Welcome To Bright Falls, który pochodzi z gry Alan Wake.

O Edycji Kolekcjonerskiej najnowszego dzieła studia Bethesda pisaliśmy jeszcze w sierpniu. Redaktorzy serwisu ShackNews otrzymali już ekskluzywny zestaw i postanowili zaprezentować go w pełnej krasie. Statuetka smoka, album z grafikami i mapa świata gry robią spore wrażenie, jednak podobną reakcję wywołuje też wysoka cena całego kompletu.

The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie - ilustracja #1
The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie - ilustracja #2
The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie - ilustracja #3
The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie - ilustracja #4
The Elder Scrolls V: Skyrim - klimatyczny zwiastun i Edycja Kolekcjonerska w pełnej krasie - ilustracja #5

Źródło: ShackNews.com

Przypominamy, że The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutuje na rynku 11 listopada bieżącego roku w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz pecety. Posiadaczom PC polecamy zapoznanie się z opublikowanymi niedawno wymaganiami sprzętowymi. Tytuł zostanie wydany w naszym kraju dzięki firmie Cenega po angielsku na konsolach i w pełnej polskiej wersji językowej na PC.

Ostatnia aktualizacja: 2011-10-29

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim