Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2014, 19:59

autor: Góral

The Elder Scrolls Online z gwiazdorską obsadą (John Cleese, Kate Beckinsale, Michael Gambon i inni)

Ujawniono aktorów podkładających głos postaciom z gry MMORPG - The Elder Scrolls Online. Obsada nadchodzącej produkcji ze stajni firmy Bethesda Softworks jest iście gwiazdorska. Wydawca zatrudnił do pracy takie osobistości jak John Cleese, Malcolm McDowell, Kate Beckinsale, Bill Nighy czy też Michael Gambon.

Firma Bethesda Softworks ujawniła osoby użyczające głosów bohaterom gry MMORPG The Elder Scrolls Online. Tytuł, który ukaże się 4 kwietnia na komputerach osobistych (wersje na konsole Xbox One i PlayStation 4 pojawią się dwa miesiące później), otrzyma iście gwiazdorską obsadę. Wśród wymienionych aktorów padają takie nazwiska, jak John Cleese (Rybka zwana Wandą, Monty Python i Święty Graal), Malcolm McDowell (Mechaniczna pomarańcza), Bill Nighy (Piraci z Karaibów) czy też Kate Beckinsale (Underworld, Aviator, Pearl Harbor). Oczywiście to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dalszej części niniejszej informacji oraz na poniższym materiale wideo, przygotowanym przez wydawcę nadchodzącej wielki krokami gry.

Lista kolejnych aktorów wygląda następująco:

  • Alfred Molina (Spider-Man 2),
  • Michael Gambon (Harry Potter),
  • Lynda Carter (Wonder Woman),
  • Peter Stormare (Fargo),
  • Jim Ward (WALL-E, Minionki rozrabiają),
  • Jennifer Hale (pracowała przy niezliczonej ilości gier, w tym Broken Age, The Last of Us, BioShock Infinite czy też Mass Effect 3),
  • Kevin Michael Richardson (występował w takich produkcjach jak Baldur's Gate, Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Star Wars: The Old Republic czy też Halo 2).

Aktorzy wcielą się w takie postacie, jak Cadwell (szalony, nieznający strachu wojownik), którego zagra John Cleese; Ayrenn (wojownicza królowa elfów odgrywana przez Kate Beckinsale) czy też król Emeric (rola Billa Nighy). The Elder Scrolls Online samo w sobie zapowiada się na świetną produkcję, ale z takimi nazwiskami jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Zdecydowanie jest na co czekać.

Gwiazdorska obsada The Elder Scrolls Online.
Gwiazdorska obsada The Elder Scrolls Online.

The Elder Scrolls Online z gwiazdorską obsadą (John Cleese, Kate Beckinsale, Michael Gambon i inni) - ilustracja #2The Elder Scrolls Online to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wideo. W odróżnieniu od pozostałych części, tym razem jest ona dedykowana fanom gatunku MMORPG. Tytuł oparty będzie na modelu biznesowym wykorzystującym zarówno abonament, jak i mikropłatności. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu, a przy okazji zachęcam do zapoznania się z nowym zapisem rozgrywki, prezentującym drużynowe wyzwania.