Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2013, 13:19

autor: Góral

The Elder Scrolls Online - prezentacja gry z QuakeCon 2013

Na imprezie QuakeCon 2013 zaprezentowano grę The Elder Scrolls Online w akcji. Tytuł trafi na rynek prawdopodobnie w tym roku w wersji na komputery PC. Wiosną 2014 roku ukażą się edycje dedykowane konsolom nowej generacji.

Dwa dni temu zaprezentowano nowe screeny i ponad 20 minutowe nagranie z rozgrywką w grze The Elder Scrolls Online. Twórcy z firmy ZeniMax Online najwidoczniej lubią rozpieszczać swoich fanów, ponieważ w czasie imprezy QuakeCon 2013 odbyła się kolejna prezentacja nadchodzącej produkcji.

Na powyższym materiale można obejrzeć rozgrywkę zaprezentowaną z perspektywy pierwszej osoby. Dla fanów śledzących losy tego tytułu, nagranie nie będzie żadnym zaskoczeniem, aczkolwiek po raz kolejny pozwala zaznajomić się z zasadami panującymi w grze. Przy okazji warto wspomnieć, że w projekt będzie można sprawdzić samemu w czasie targów Gamescom. Te odbędą się w niemieckiej Kolonii, w dniach 22 – 25 sierpnia.

O nowej odsłonie serii The Elder Scrolls szerzej poczytacie sobie w naszych wrażeniach z rozgrywki. Szymon Libert stwierdził, że:

„Gra prezentowała się dobrze, ale niczym specjalnym od strony mechaniki czy konstrukcji świata nie zaskakiwała (jeśli nie liczyć obiecanego widoku z perspektywy pierwszej osoby). Chwile spędzone z The Elder Scrolls Online minęły sympatycznie, chociaż wątpię, czy dla tej gry zarywałbym noce.”

Premiera gry The Elder Scrolls Online nastąpi w przyszłym roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja na komputery PC ukazać ma się jeszcze w tym roku, ale żadnego wiążącego terminu nie podano.

The Elder Scrolls Online będzie pierwszą odsłoną tej serii, która reprezentować ma gatunek MMO. Pierwotnie zakładano, że będzie to tytuł na wyłączność dla komputerów PC, jednak w czasie tegorocznych targów E3 zapowiedziano wersje dedykowane konsolom nowej generacji.