Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2022, 11:04

The Elder Scrolls Online - twórcy teasują następny dodatek

Twórcy The Elder Scrolls Online zaczęli teasować kolejny dodatek. Z wypuszczonego filmiku wynika, że udamy się na wyspy Morskich Elfów.

ZeniMax Online Studios wypuściło teaser, który zapowiada atrakcje, jakie w tym roku czekają na fanów The Elder Scrolls Online. Z filmiku można wywnioskować, gdzie zabierze nas następny dodatek.

Materiał sugeruje, że miejscem akcji będzie królestwo Pyandonea osadzone na archipelagu wysp. Region ten należy do rasy Maormerów, znanej również jako Morskie Elfy. Kraina do tej pory nie pojawiła się w żadnej odsłonie tej marki, więc możliwość jej zwiedzenia powinna okazać się dużą gratką dla fanów uniwersum The Elder Scrolls.

Na oficjalną zapowiedź dodatku nie będziemy musieli czekać długo. Rozszerzenie ma zostać ujawnione 27 stycznia tego roku podczas transmisji w serwisie Twitch.

Przypomnijmy, że The Elder Scrolls Online zadebiutowało w 2014 r. na PC, a rok później ukazały się wydania na PlayStation 4 i Xboksa One. W ubiegłym roku produkcja doczekała się dedykowanych wersji na konsole Xbox Series X/S oraz PlayStation 5, które oferują sporo ulepszeń graficznych w porównaniu z wydaniami na poprzednią generację.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry The Elder Scrolls Online - ani to Skyrim, ani świetne MMO
  3. The Elder Scrolls Online – poradnik