Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 stycznia 2022, 10:35

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

The Sims 4 z „mapą drogową” na kolejne 3 miesiące

Na oficjalnym koncie The Sims 4 na Twitterze udostępniony został plan rozwoju produkcji na kolejne trzy miesiące. Do gry nie trafi nowy dodatek, a zamiast tego fani otrzymają pakiet rozgrywki oraz nową kolekcję.

W SKRÓCIE:
  1. Twórcy The Sims 4 udostępnili na Twitterze „mapę drogową” zatytułowaną „Simthing to Celebrate”.
  2. Gracze mogą spodziewać się nowego pakietu rozgrywki, kolekcji ubrań, potraw oraz kilku niespodzianek.
  3. Zapowiedziana zawartość trafi do gry w ciągu kolejnych trzech miesięcy.

Na oficjalnym koncie The Sims 4 na Twitterze pojawiła się grafika prezentująca zawartość, która ma trafić do gry w ciągu następnych trzech miesięcy. Gracze mogą spodziewać się m.in. dwóch nowych kolekcji oraz pakietu rozgrywki, który dotyczyć będzie przyjęcia związanego z miłością.

The Sims 4 z „mapą drogową” na kolejne 3 miesiące - ilustracja #1
Nowa „mapa drogowa” udostępniona przez oficjalne konto The Sims 4, źródło: https://twitter.com/TheSims/status/1478758326196449289

Fani produkcji spekulują, iż wspomniana wyżej uroczystość to zapewne ceremonia ślubu – w końcu niewiele wydarzeń można określić mianem „imprezy z miłości”. Dodatkowo biorąc pod uwagę znajdujące się po drodze Walentynki, wprowadzenie ślubnego pakietu rozgrywki staje się jeszcze bardziej sensowne.

Poza tym do Simsów trafią również nowe potrawy, kilka niespodzianek oraz prezenty stworzone we współpracy ze społecznością. Możemy się zatem domyślać, iż studio Maxis ponownie połączyło siły z moderami, aby stworzyć elementy, które wzbogacą rozgrywkę.

O ile zaprezentowane nam nowinki prezentują się interesująco, to wśród graczy nie brakuje negatywnych głosów, skarżących się na niezrozumiałą politykę kolekcji oraz brak kolejnego dodatku.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że najnowszym DLC jest Cottage Living, które było jedynym wydanym w zeszłym roku dodatkiem. Na kolejny zapewne będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.