Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2021, 21:21

autor: Przemysław Dygas

The Sims 4 otrzymało 21 prezentów na 21 lat serii

Od 4 lutego seria The Sims ma już 21 lat. Z tej okazji gracze czwartej części cyklu otrzymali w niej 21 darmowych prezentów.

W SKRÓCIE:
  • Seria The Sims ma już 21 lat.
  • Z tej okazji najnowsza część serii wzbogaciła się o 21 prezentów.
  • Darmowa zawartość została stworzona przez fanów gry.

Pierwsza część The Sims swoją premierę miała 4 lutego 2000 roku. Oznacza to, że seria ma już 21 lat. Firma Electronic Arts uznała, że to dobry moment, aby uczcić ten imponujący wynik. Z tej okazji gracze The Sims 4 otrzymali 21 darmowych prezentów. Dodatkową atrakcją jest fakt, że zostały one zaprojektowane przez samą społeczność gry. Za wszystkie dodane elementy odpowiada 9 osób, które hobbystycznie tworzą modyfikacje do czwartej części serii. Wśród darmowej zawartości są nowe meble, ubrania, akcesoria dekoracyjne, makijaże czy detale skóry.

Pełną listę prezentów można znaleźć w ogłoszeniu, które pojawiło się na stronie Electronic Arts. Oprócz opisu poszczególnych prezentów umieszczono w nim również komentarze od ich twórców. Dzielą się oni swoimi wspomnieniami związanymi z serią The Sims, źródłami inspiracji oraz ulubionymi stylami rozgrywki. Niektórzy z nich przygodę z grą od Maxis zaczęli jeszcze przy okazji pierwszej części, a inni dołączyli do niej dopiero niedawno, zachęceni przez swoich rodziców. Wpisy te tworzą razem przykład różnorodności fanów słynnej serii, która towarzyszy nam już 21 lat.