Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2013, 12:34

autor: Góral

The Elder Scrolls Online grywalne na targach Gamescom

Na oficjalnej stronie gry The Elder Scrolls Online poinformowano, że w nadchodzące MMO będzie można pograć na targach Gamescom, które odbędą się w sierpniu w niemieckiej Kolonii.

Na oficjalnej stronie gry The Elder Scrolls Online poinformowano, że w nadchodzącą produkcję będzie można sobie pograć na tegorocznych targach Gamescom, które odbędą się w dniach 22 – 25 sierpnia w Kolonii. Będzie to więc świetna okazja dla polskich fanów TES, którzy do Niemiec mają stosunkowo niedaleko.

W The Elder Scrolls Online będzie można zagrać na targach Gamescom. - The Elder Scrolls Online grywalne na targach Gamescom - wiadomość - 2013-05-03
W The Elder Scrolls Online będzie można zagrać na targach Gamescom.

O nowej grze MMO obszernie pisaliśmy w ostatnim czasie dwa razy. W marcu Hed zebrał większość informacji, które ujrzały światło dzienne po zamkniętym pokazie gry, a dwa dni później uzupełnił je o kolejne szczegóły. W zeszłym miesiącu do sieci wyciekł 20 minutowy zapis rozgrywki z wersji beta, dzięki czemu poznaliśmy kolejne informacje dotyczące The Elder Scrolls Online. Niedługo po tym wydarzeniu twórcy ze studia ZeniMax Online poruszyli kwestię trybu PvP. O nadchodzącym tytule wiemy więc już całkiem sporo, a wszystkie zainteresowane osoby będą mogły sprawdzić produkcję w akcji już w sierpniu, o ile wybiorą się na niemieckie targi gier wideo.

The Elder Scrolls Online to pierwsza odsłona popularnej serii gier RPG, która reprezentować będzie gatunek MMO. „Jedynka”, o podtytule Arena, ukazała się w 1994 roku. Ostatnia, Skyrim, trafiła na konsole PlayStation 3, Xbox 360 i komputery PC w listopadzie 2011 roku. W czerwcu zadebiutuje The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition, wydanie, które zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki DLC i grę w wersji 1.9.