Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2013, 12:59

autor: Adrian Werner

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep czwartym DLC do Borderlands 2

Studio Gearbox ogłosiło, że czwarte duży dodatek DLC do gry Borderlands otrzyma tytuł Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep. Rozszerzenie trafi do sprzedaży w czerwcu.

Czwarte duże DLC do Borderlands 2 zadebiutuje w czerwcu. - Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep czwartym DLC do Borderlands 2 - wiadomość - 2013-05-03
Czwarte duże DLC do Borderlands 2 zadebiutuje w czerwcu.

Już od kilku miesięcy krążą plotki na temat kolejnego dużego dodatku DLC do gry Borderlands 2. Teraz otrzymaliśmy wreszcie pierwsze oficjalne informacje na jego temat. Rozszerzenie zatytułowane zostało Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep i trafi do sprzedaży 25 czerwca tego roku. Cena ustalona zostanie na poziomie 10 dolarów lub 800 punktów Microsoftu.

  1. Recenzja gry Borderlands 2 - tak powinno się robić sequele!
  2. Borderlands – strona oficjalna

Niestety nie ujawniono żadnych konkretów odnośnie zawartości samego DLC. Studio Gearbox prawdopodobnie zamierzało zapowiedzieć dodatek w późniejszym terminie. Jednak pracujący w firmie scenarzysta Anthony Burch, wrzucił na swoje konto Twitter zdjęcie, w którego tle widoczny był plakat Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep. Wpis szybko usunięto, ale fani zdążyli je wcześniej zapisać.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep czwartym DLC do Borderlands 2 - ilustracja #2

Tiny Tina to postać niezależna, która zadebiutowała w Borderlands 2. Jest to niestabilna emocjonalnie trzynastolatka specjalizująca się w podkładaniu ładunków wybuchowych. Po występnie w kampanii z wersji podstawowej, Tiny Tina pojawiła się również dodatku Mr. Tongue’s Campaign of Carnage.