Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2014, 09:00

The Crew - pokaźny gameplay i wywiad z twórcami

Podczas poniedziałkowej konferencji Ubisoftu mieliśmy okazję zobaczyć nowy zwiastun The Crew. Teraz twórcy tej wyścigówki z otwartym światem przedstawili nam kilka fragmentów rozgrywki oraz zdradzili parę szczegółów z zapowiedzianej na listopad produkcji.

Konferencję Ubisoftu podczas tegorocznego E3 zdominowały co prawda takie tytuły jak Assassin's Creed: Unity, Far Cry 4 czy The Division, zdołaliśmy jednak zobaczyć także nowy zwiastun The Crew – gry wyścigowej, planowanej na listopad tego roku. Jeśli jednak myśleliście, że to ostatnie słowo studia Ivory Tower podczas targów, to grubo się myliliście. Za pośrednictwem serwisu IGN do sieci trafił dzisiaj długi materiał, na którym oprócz rozmowy z twórcami widzimy sporo fragmentów rozgrywki.

Wspomniany klip możecie zobaczyć powyżej. Wrażenie robi przede wszystkim spora różnorodność tras – choć ścigamy się po Stanach Zjednoczonych i zrozumiałym byłoby osadzenie większości akcji w wielkich miastach, na gameplayu widzimy także terenowe rajdy przez lasy oraz zasypane śniegiem bezdroża. Niemałą gratką będzie możliwość urządzenia sobie wyścigu na trasie przecinającej całą Amerykę – ma on trwać łącznie około dwóch godzin! Ponadto Julian Gerighty, dyrektor kreatywny gry, opowiedział trochę o pomniejszych szczegółach nadchodzącej produkcji – m.in. o fascynacji studia Smuggler's Run autorstwa Rockstara, o niewielkich, zajmujących mniej niż minutę wyzwaniach, o PvP pomiędzy pojedynczymi graczami lub całymi ekipami, oraz o kampanii, w której trzeba będzie wykonać samodzielnie lub w kooperacji około 80 różnych zadań. Fanów Test Drive Unlimited zapewne zadowoli też możliwość wyłączenia wszelkich elementów HUD i swobodnego jeżdżenia po ogromnym terenie bez uciążliwego przypominania o misjach, jakie możemy wykonać.

The Crew ma spory potencjał, by stać się najlepszą grą wyścigową tego roku. - The Crew - pokaźny gameplay i wywiad z twórcami - wiadomość - 2014-06-12
The Crew ma spory potencjał, by stać się najlepszą grą wyścigową tego roku.

To, co jednak cieszy najbardziej to fakt, że The Crew wygląda na dzieło będące na wykończeniu i nic nie wskazuje na to, by Ubisoft miał po raz kolejny przesunąć jego premierę. To świetna wiadomość, bowiem ściganie się po ogromnych rozmiarów otwartym świecie, w dodatku z elementami RPG i praktycznie nieodłączną rozgrywką w sieci, zapowiada się naprawdę dobrze. Ale jeśli macie wątpliwości, czy produkcja Ivory Tower spełni Wasze oczekiwania, zawsze możecie spróbować zapisać się do zamkniętych beta-testów, startujących 23 lipca. Dla reszty pozostaje oczekiwanie do 11 listopada, kiedy to The Crew zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

  1. Oficjalna strona internetowa The Crew
  2. Graliśmy w The Crew – samochodowe RPG z otwartym światem
  3. The Crew w Encyklopedii Gier

Jakub Mirowski

Jakub Mirowski

Miłośnik gier dla jednego gracza – niby przez lepszy klimat, ale tak naprawdę jest słaby w multi.

więcej