Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 01:35

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

The Crew – zwiastun rozgrywki, początek beta-testów i data premiery

Fanów wyścigów samochodowych z pewnością zainteresuje najnowszy zwiastun sandboksowego The Crew. Oprócz materiału wideo, na konferencji firmy Ubisoft padła konkretna data startu zamkniętych beta-testów, a także premiery gry.

Podczas konferencji firmy Ubisoft na targach E3 w Los Angeles pokazano najnowszy zwiastun rozgrywki z nadchodzącego wyścigowego sandboksa – The Crew. Oprócz trailera ujawniono datę startu zamkniętych beta testów, 23 lipca, na które już teraz można się zapisać na oficjalnej stronie internetowej gry. Poznaliśmy także oficjalną datę premiery The Crew – 11 listopada. Gra przeznaczona jest na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

The Crew to sandboksowa gra wyścigowa nastawiona na rozgrywkę sieciową autorstwa studia Ivory Tower, które zostało założone przez deweloperów odpowiedzialnych za Test Drive Unlimited. Do dyspozycji graczy zostają zminiaturyzowane Stany Zjednoczone. Przejechanie z jednego wybrzeża do drugiego zajmuje około 90 minut czastu rzeczywistego. W The Crew można odwiedzić cztery wielkie metropolie: Nowy Jork, Miami, Detroit i Los Angeles. Gra oferuje możliwość założenia własnego garażu i ulepszania samochodów niczym postaci w grach cRPG.