Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2014, 01:38

Shape Up - Ubisoft zapowiedział grę ruchową na Xboksa One

Podczas swojej konferencji na targach E3 2014 firma Ubisoft zapowiedziała Shape Up - zabawną grę ruchową z ćwiczeniami fitnessu, przygotowywaną wyłącznie z myślą o konsoli Xbox One i kontrolerze Kinect. Premierę tego tytułu wyznaczono na listopad bieżącego roku.

Gra Shape Up i tryb Piano Step – ćwiczymy, wykonując kroki w rytm muzyki. - Shape Up - Ubisoft zapowiedział grę ruchową na Xboksa One - wiadomość - 2014-06-10
Gra Shape Up i tryb Piano Step – ćwiczymy, wykonując kroki w rytm muzyki.

Wydawać by się mogło, że wraz z decyzją koncernu Microsoft o wprowadzeniu do dystrybucji konsoli Xbox One w tańszym wariancie, bez Kinecta, dni owego kontrolera ruchu są policzone. Niemniej, wygląda na to, że istnieją jeszcze deweloperzy, którzy nadal wiążą z nim niejakie nadzieje. Świadczy o tym Shape Up – jeden z tytułów zapowiedzianych przez Ubisoft na konferencji zorganizowanej podczas targów E3. Będzie to gra ruchowa, opracowywana wyłącznie z myślą o najnowszej platformie sprzętowej giganta z Redmond i sensorze Kinect. Tytuł skupia się na ćwiczeniach typu fitness, prezentując całkiem interesujące podejście do tej tematyki – oferuje on kolorową oprawę graficzną i humorystyczną otoczkę, a ponadto łączy tradycyjne ćwiczenia np. z grą muzyczną. Na czym polega owa oryginalność, możecie przekonać się, oglądając oficjalny zwiastun Shape Up (widoczny poniżej). Na koniec wspomnijmy jeszcze, że omawiane dzieło francuskiego koncernu trafi na rynek w listopadzie tego roku.