Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2019, 12:03

autor: Froozyy

TFT Rise of the Elements już dostępne

W Teamfight Tactics jest już dostępny nowy sezon, wprowadzający w rozgrywce ogromne zmiany. Nastąpiła rotacja jednostek, synergii oraz pojawiły się elementy żywiołów. Zakończył się również sezon rankingowy, a gracze otrzymają nagrody zależne od zdobytej rangi.

Nowy sezon w TFT właśnie ruszył. - TFT Rise of the Elements już dostępne - wiadomość - 2019-11-06
Nowy sezon w TFT właśnie ruszył.

Nadszedł dzień długo wyczekiwany przez graczy Teamfight Tactics. Twórcy gry ruszyli dziś z kolejnym sezonem, który wywrócił do góry nogami całą rozgrywkę. Do gry trafiły zupełnie nowe jednostki, synergie oraz ciekawe mechaniki żywiołów (o wszystkich najważniejszych zmianach możecie przeczytać tutaj). Z tej okazji studio Riot Games wypuściło krótki animowany zwiastun, który zamieszczamy poniżej.

Wraz z wprowadzonymi zmianami zakończył się sezon rankingowy, a kolejny rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie. Na podstawie posiadanej rangi gracze otrzymają odpowiednie nagrody. Nadal nie wiadomo jednak, czy będą to tylko pokazane już emotki, czy może twórcy przygotowali coś więcej. Nie podano również, kiedy możemy się ich spodziewać.

Z ważniejszych, niepodanych wcześniej informacji gracze powinni również wiedzieć o zmniejszeniu liczby miejsc w najwyższych kręgach rankingowych (tj. kręgu Pretendenta oraz Arcymistrza) na serwerze EUNE do odpowiednio 50 i 100 zawodników. Jeśli zaś chodzi o samą rozgrywkę, to twórcy poinformowali, że ograniczona została współdzielona pula dostępnych jednostek, co ma sprawić, że tworzenie konkretnej kompozycji „na siłę” ma być bardzo utrudnione. W grze pojawią się także płatne skórki plansz, które możecie zobaczyć tutaj.

Niewątpliwie nowy sezon w TFT to przypływ świeżości, na który od jakiegoś czasu czekali gracze. Warto również przypomnieć, że już w ten piątek zawodnicy biorący udział w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! będą musieli przystosować się do wprowadzonych zmian, co może zaowocować bardzo ciekawymi spotkaniami.