Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 3 listopada 2019, 12:12

Znamy kolejnych zwycięzców grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

W tym tygodniu odbyły się kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. Tym samym poznaliśmy następnych zawodników, którym udało się awansować do ćwierćfinałów, wygrać pierwsze nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel. Przed nami jeszcze sześć równie emocjonujących spotkań.

Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Znamy kolejnych zwycięzców grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2020-02-27
Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Drugi tydzień zmagań w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games, już za nami. Poznaliśmy kolejnych trzech zawodników, którym udało się wygrać swoje grupy i tym samym zakwalifikować do ćwierćfinałów, wygrać 250 złotych oraz zestaw słodkości.

Przed nami kolejne emocjonujące spotkania. Jutro o godzinie 19:00 swoje mecze rozegrają zawodnicy z grupy G, a we wtorek (5 listopada) o ćwierćfinał powalczą gracze z grupy H. Pełen harmonogram rozgrywek możecie znaleźć na naszej oficjalnej stronie. Natomiast poniżej prezentujemy wyniki grup D, E oraz F, w których mecze okazały się wyjątkowo wyrównane.

Wyniki grupy D

W grupie D najlepszy okazał się Wojwos, któremu udało się zdobyć 170 punktów. Różnica między zawodnikiem z piątego miejsca a zwycięzcą wyniosła zaledwie 25 punktów. O wygranej przesądził dopiero ostatni mecz.

Wyniki grupy E

Z grupy E do ćwierćfinałów awansował Rokosz. On również uzyskał wynik na poziomie 170 punktów.

Wyniki grupy F

Najciekawsza okazała się jednak grupa F, w której aż dwóch zawodników zdobyło 175 punktów. Jednak to Botreks dostał się do ćwierćfinałów, a Tuttek musi liczyć na to, że uzyskana przez niego liczba punktów wystarczy do zakwalifikowania się do dalszego etapu.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli w wysokości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek grupowych może liczyć na pierwsze nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.