Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2019, 17:27

autor: Froozyy

Pierwsi zwycięzcy grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Dzisiaj odbędą się kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up!, który organizujemy wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Poznaliśmy również już trzech zawodników, którzy dostali się do ćwierćfinałów, gdzie powalczą o awans do półfinałów i nagrody z puli 25 000 złotych.

Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Pierwsi zwycięzcy grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-28
Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

W ramach pierwszego licencjonowanego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games, zostały rozgerane mecze trzech pierwszych grup. Przed nami kolejne emocjonujące spotkania. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00 zawodnicy z grupy D powalczą o awans do ćwierćfinału, nagrodę pieniężną i zestaw słodkości od marki E.Wedel. Jutro o tej samej godzinie swoje mecze rozegrają gracze z grupy E. Transmisję z rozgrywek będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na Twitchu.

Wyniki grupy A

Do kolejnego etapu z grupy A dostał się Gomolish, któremu udało się zdobyć 195 punktów i wygrać dwa z pięciu meczów.

Wyniki grupy B

Zdobywając 215 punktów, Menabul zagwarantował sobie miejsce w ćwierćfinale.

Wyniki grupy C

Najwięcej punktów (220) z tych trzech grup zdobył teachmeshreddin, wygrywając aż trzy mecze z pięciu. Na drugim miejscu ze 190 punktami uplasował się Shrek Cream, który wciąż ma szansę na dostanie się do ćwierćfinału dzięki swojemu wysokiemu wynikowi.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek grupowych może liczyć na pierwsze nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie turnieju.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Potyczki taktyczne

Potyczki taktyczne