Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2019, 17:27

Pierwsi zwycięzcy grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!

Dzisiaj odbędą się kolejne mecze fazy grupowej turnieju Teamfight Tactics by Wedel Up!, który organizujemy wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Poznaliśmy również już trzech zawodników, którzy dostali się do ćwierćfinałów, gdzie powalczą o awans do półfinałów i nagrody z puli 25 000 złotych.

Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!. - Pierwsi zwycięzcy grup turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-28
Gramy dalej w Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

W ramach pierwszego licencjonowanego turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games, zostały rozgerane mecze trzech pierwszych grup. Przed nami kolejne emocjonujące spotkania. Jeszcze dzisiaj o godzinie 19:00 zawodnicy z grupy D powalczą o awans do ćwierćfinału, nagrodę pieniężną i zestaw słodkości od marki E.Wedel. Jutro o tej samej godzinie swoje mecze rozegrają gracze z grupy E. Transmisję z rozgrywek będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na Twitchu.

Wyniki grupy A

Do kolejnego etapu z grupy A dostał się Gomolish, któremu udało się zdobyć 195 punktów i wygrać dwa z pięciu meczów.

Wyniki grupy B

Zdobywając 215 punktów, Menabul zagwarantował sobie miejsce w ćwierćfinale.

Wyniki grupy C

Najwięcej punktów (220) z tych trzech grup zdobył teachmeshreddin, wygrywając aż trzy mecze z pięciu. Na drugim miejscu ze 190 punktami uplasował się Shrek Cream, który wciąż ma szansę na dostanie się do ćwierćfinału dzięki swojemu wysokiemu wynikowi.

Przypominamy, że zawodnicy walczą cały czas o nagrody z puli o łącznej wartości 25 000 złotych oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Każdy ze zwycięzców rozgrywek grupowych może liczyć na pierwsze nagrody pieniężne i słodkie upominki.

Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.
Pula nagród w turnieju Teamfight Tactics CUP by Wedel Up!.

Więcej informacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie turnieju.