Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2019, 18:11

Inwazja obcych w EVE Online trwa - zapowiedziano nową aktualizację

Studio CCP Games zapowiedziało drugą część rozszerzenia Invasion do gry EVE Online. Kolejny rozdział wprowadzi ze sobą nowe atrakcje oraz istotne zmiany w świecie kosmicznego MMO.

Inwazja obcych wkrótce wkroczy w kolejną fazę. - Inwazja obcych w EVE Online trwa - zapowiedziano nową aktualizację - wiadomość - 2019-10-28
Inwazja obcych wkrótce wkroczy w kolejną fazę.

Od miesięcy gracze EVE Online mierzą się ze zmasowanym atakiem rasy Triglavian w ramach rozszerzenia Invasion. Wszystko wskazuje na to, że wojna nieprędko dobiegnie końca. Studio CCP Games zapowiedziało premierę drugiej części dodatku, która zadebiutuje 26 listopada w formie darmowej aktualizacji. Wraz z nią obcy rzucą do walki nowe siły, w tym niewidziany wcześniej statek Zirnitra. Ten potężny okręt wyróżni się głównie unikatową bronią w postaci entropicznego dezintegratora, co uczyni z niego równie wielkie wyzwanie, co nagrodę.

Prócz tego EVE Online: Invasion Chapter 2 wprowadzi garść innych nowości do rozgrywki. Na razie twórcy pochwalili się tylko wyczekiwaną przez graczy funkcją dzielenia się zakładkami między sojusznikami, dzięki której sprzymierzeni piloci będą mogli przekazywać sobie współrzędne ważnych lokacji. Deweloperzy obiecują też usprawnienia dla nowicjuszy, by mogli łatwiej zacząć przygodę z EVE Online. Nie zapomną również o weteranach, do których ma przemówić częstsze ukazywanie się pakietów zawartości, wprowadzających kolejne atrakcje do gry. Szczegółów nie podano, ale zapewniono, że wpiszą się one w dotychczasową politykę studia i dostarczą wielu emocji:

EVE Online zawsze opierało się na trwałych i znaczących konsekwencjach, a w EVE Online: Invasion postawiliśmy sobie za cel dostarczenie społeczności wydarzenia w znanej przestrzeni, które zmieni całe uniwersum. Drugi rozdział podniesie poprzeczkę, wprowadzając ekscytujące i istotne nowości” – mówił Bergur Finnbogason, dyrektor kreatywny gry.