Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 11:20

Test Drive: Ferrari Racing Legends wjedzie do polskich sklepów pod koniec czerwca

Firma IQ Publishing poinformowała, że polska premiera gry Test Drive: Ferrari Racing Legends nastapi 29 czerwca. Przy okazji wypuszczono też nowy zwiastun.

Test Drive: Ferrari Racing Legends wjedzie do polskich sklepów pod koniec czerwca - ilustracja #1

Test Drive: Ferrari Racing Legends to jeden z najbardziej obiecujących nadchodzących symulatorów wyścigowych. Firma IQ Publishing, będąca wydawcą gry w naszym kraju, ogłosiła, że trafi ona na półki polskich sklepów 29 czerwca tego roku. Szykowane są wersje na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Z okazji ujawnienia daty premiery Test Drive: Ferrari Racing Legends opublikowano również nowy zwiastun:

Gra pozwoli poznać historię marki Ferrari. Zasiądziemy za kierownicą jednego z ponad pięćdziesięciu pojazdów, które zbudowały reputację firmy w wyścigach klasy GT i Formuły 1. Wśród dostępnych maszyn znajdą się zarówno starsze modele (np. Ferrari 125 S), jak i współczesne samochody pokroju Enzo i 430 Scuderia. Wirtualne wyścigi odbywać się będą na 39 torach pochodzących z różnych epok i zlokalizowanych na terenie USA oraz Europy. Poza trybem dla pojedynczego gracza dostępna będzie również opcja rozgrywek multiplayer, w ramach których na jednej trasie będzie mogło rywalizować maksymalnie osiem osób.

Zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat Test Drive: Ferrari Racing Legends polecamy zapoznanie się z naszą zapowiedzią:

Test Drive: Ferrari Racing Legends wjedzie do polskich sklepów pod koniec czerwca - ilustracja #2 Głównym powodem, dla którego Test Drive: Ferrari Racing Legends budzi tak duże zainteresowanie jest to, że nad grą pracuje studio Slightly Mad. Zespół ma co prawda na koncie jedynie Need for Speed: Shift oraz Shift 2: Unleashed, ale zatrudnieni w nim ludzie to prawdziwi weterani gatunku symulatorów wyścigowych, którzy maczali palce w takich klasykach jak GTR: The Ultimate Racing Game, GT Legends oraz GTR 2 FIA GT Racing Game.

Obecnie Slightly Mad Studios pracuje również nad Project Cars. Gra powstaje przy wykorzystaniu World of Mass Development, czyli platformy, za pośrednictwem której gracze mogą testować wczesne wersje gier i sugerują zmiany.