Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 11:36

autor: Hed

Mass Effect 3 otrzyma dodatek Rebellion Pack

Jeszcze w tym miesiącu fani Mass Effect 3 otrzymają nowy dodatek do trybu multiplayer – Rebellion Pack. Rozszerzenie zawierające nowe mapy, zadania, postacie i przedmioty będzie dostępne za darmo dla osób, które aktywowały przepustkę online.

Mass Effect 3 otrzyma dodatek Rebellion Pack - ilustracja #1

Firma Electronic Arts zapowiedziała dodatek do trybu wieloosobowego z gry Mass Effect 3 o nazwie Rebellion Pack (o którym plotkowaliśmy dwa dni temu). Zestaw będzie dostępny bezpłatnie dla graczy, którzy aktywowali przepustkę online. Znajdziemy w nim dwie mapy, bohaterów i parę innych elementów. Rozszerzenie zostanie wypuszczone 29 maja na pecetach oraz Xboksie 360. Dzień później otrzymają je posiadacze PlayStation 3 z Polski.

W Rebellion Pack znajdziemy następujące dodatki:

  1. Dwie nowe mapy – Firebase Jade, zlokalizowaną w bazie Salarian STG na Sur’Kesh oraz Firebase Goddess, która rozgrywa się na Thessia (ojczysta planeta Asari).
  2. Sześć nowych postaci do odblokowania – były adept Cerberusa i Vanguard, żołnierz Vorcha i Sentinel lub quariański inżynier i Infiltrator.
  3. Nowe zadanie w misjach – polegające na odzyskaniu paczki i bezpiecznym przetransportowaniu jej do wskazanego punktu, cel będzie pojawiał się losowo podczas 3, 6, i 10 fali wrogów.
  4. Nowe miejsce na sprzęt – na ekranie wyposażenia pojawi się nowy slot na sprzęt dodający trwały bonus, który nie skończy się po zakończeniu meczu. Wśród nowych przedmiotów tego typu znajdziemy ulepszenia broni i postaci, dostępne w specjalnych pakietach (we wbudowanym sklepie).
  5. Zabójcze nowe bronie - Cerberus Harrier, Krysae Sniper Rifle i Reegar Carbine.
Mass Effect 3 otrzyma dodatek Rebellion Pack - ilustracja #2

Powyższy pakiet zawartości zapewne przedłuży trochę żywotność trybu multiplayer z Mass Effect 3, polegającego na wspólnym eksterminowaniu przeciwników i zaliczaniu losowo dobieranych minizadań. Przypominamy, że jutro rozpocznie się operacja Shieldwall. Za udział w tej akcji będzie można otrzymać dwa inne DLC (Commendation Pack, Victory Pack) – szczegóły opisaliśmy we wczorajszych Wieściach ze świata. Oczywiście większość fanów czeka na inne rozszerzenie – dodatek z rozbudowaną wersją zakończenia gry. Wiemy, że na potrzeby tego przedsięwzięcia, zainicjowanego po fali protestów graczy, zostaną nagrane nowe linie dialogowe.

  1. Oficjalna strona Mass Effect 3

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Mass Effect 3

Mass Effect 3