Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 11:40

autor: Sarge

Firma Techland wyda w Polsce grę DiRT Showdown. Premiera na początku czerwca

Na europejskim rynku zadebiutowała gra wyścigowa DiRT Showdown. W Polsce nastąpi to z pewnym opóźnieniem. Oficjalnym dystrybutorem tytułu została firma Techland.

Polska firma Techland zajmie się dystrybucją gry wyścigowej DiRT Showdown. W naszym kraju najnowsza produkcja studia Codemasters zadebiutuje na początku czerwca.

Przedstawiciele firmy Techland nie sprecyzowali jeszcze daty debiutu. Tytuł ma swoją europejską premierę dzisiaj, więc w Polsce zadebiutuje z pewnym opóźnieniem. Z pewnością za jakiś czas ujawniony zostanie konkretny termin jego wypuszczenia na rodzimy rynek. Nie podano również szczegółów wersji językowej, w jakiej gra będzie u nas dostępna.

W ramach rekompensaty za dłuższy czas oczekiwania w stosunku do reszty świata, polski dystrybutor postarał się o nieco niższe ceny od tych zapowiadanych wcześniej przez firmę CD Projekt, która początkowo miała zająć się wydaniem gry. Według najnowszych informacji, wersja na PC będzie kosztować 119,90 złotych, a za edycje na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zapłacimy 199,90 złotych. Należy pamiętać, że są to ceny detaliczne i wielu sprzedawców będzie oferować omawiany tytuł odpowiednio taniej.

„Bardzo się cieszymy, że możemy udostępnić polskim graczom tak mocny tytuł, jakim jest Dirt Showdown. Techland specjalnie postarał się o atrakcyjne ceny dla rodzimych graczy, szczególnie zważając na fakt, że firma Codemasters planuje bardzo mocno zaangażować się w gry wyścigowe, tworząc zupełnie nową markę Codemasters Racing. Zależy nam na tym, aby nasi gracze otrzymywali produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie, że nowy DiRT, jako pierwsza gra z serii, oferować będzie dostęp do sieciowej platformy Racenet.” – komentuje Anna Anisimowicz, Publishing PR Manager firmy Techland.

DiRT Showdown to specjalna odsłona popularnej serii wyścigów samochodowych, stawiająca na zręcznościową i widowiskową jazdę. Zasiadając za kierownicą licencjonowanych i fikcyjnych pojazdów bierzemy udział w wielkim motoryzacyjnym show. Istotnym elementem wyścigów ma być wszechobecna destrukcja i umiejętność przetrwania bezpośrednich starć z przeciwnikami.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

DiRT Showdown

DiRT Showdown