Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 11:58

autor: sathorn

Zapowiedziano Day One: Garry's Incident - odcinkowy survival-FPS osadzony w dżungli

Wild Games Studio ogłosiło prace nad ciekawym projektem. Day One: Garry's Incident będzie survival-FPSem, w którym przyjdzie nam walczyć o przetrwanie w amazońskiej dżungli. W tle przewiną się tragedie z życia tytułowego Garry'ego, obca cywilizacja, a całość podzielona zostanie na odcinki.

Bliżej nieznany deweloper, do tej pory mogący się pochwalić jedynie kilkoma drobnymi tytułami na platformy mobilne, Wild Games Studio, zapowiedział swój pierwszy ambitny projekt. Day One: Garry’s Incident będzie epizodycznym survival-FPSem, którego akcja rozegra się w amazońskiej dżungli.

Zapowiedziano Day One: Garry's Incident - odcinkowy survival-FPS osadzony w dżungli - ilustracja #1

Projekt Wild Games Studio przybliży nam historię tytułowego Garry’ego – wdowca w średnim wieku, który nie może się otrząsnąć po tragicznej śmierci swojej żony i córki. Topi swoje smutki w alkoholu, zawodowo zajmuje się natomiast lotami nad dżunglą. Przyjmuje każde zlecenie, nie zadając zbędnych pytań. Jeden z jego lotów zostaje zakłócony erupcją wulkanu, a także aktywacją artefaktu, którego przewiezienia się podjął. Garry rozbija się w głębi Amazonii – jego upadek łagodzi bujna roślinność, on sam zostaje jednak wystawiony na pastwę dżungli i jej mieszkańców. Wszystko wskazuje na to, że do gry włączą się obcy, którzy zostawili w tropikalnym lesie ślady swojej obecności.

Zapowiedziano Day One: Garry's Incident - odcinkowy survival-FPS osadzony w dżungli - ilustracja #2

Twórcy zapowiadają podzielenie Day One: Garry’s Incident na dwugodzinne epizody, podobnie jak to wygląda na przykład w debiutującym niedawno The Walking Dead. Fabularnie równie ważna będzie walka o przetrwanie w dżungli i odkrywanie tajemnic obcej cywilizacji, co wydarzenia z przeszłości Garry’ego.

Każdy z epizodów kosztować będzie 4,99$ (około 20zł). Gra powstaje na silniku Unreal Engine 3. Data premiery wciąż pozostaje nieznana.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry
Day One: Garry's Incident

Day One: Garry's Incident