Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 12:33

autor: Adrian Werner

Wystartowała akcja Because We May - setki przecenionych gier na PC, iOS i Androida

Wystartowała akcja Because We May. Dzięki niej można nabyć setki gier niezależnych w obniżonych cenach. Promocją objęte zostały nie tylko tytuły pecetowe, ale również produkcje na systemy mobilne iOS oraz Android.

Wystartowała akcja Because We May -setki przecenionych gier na PC, iOS i Androida - ilustracja #1

Masowe wyprzedaże gier niezależnych stały się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy niezwykle popularne. Najnowsza promocja przebija jednak wszystkie poprzednie swoim rozmachem. Spora grupa deweloperów wspólnie zorganizowała akcję Because We May. W jej ramach można nabyć w atrakcyjnych cenach setki tytułów, zarówno na PC, jak i na urządzenia mobilne korzystające z systemów iOS oraz Android.

Akcją objęte są gry dostępne na takich serwisach jak m.in. Steam, App Store (zarówno w wersji Mac, jaki i system iOS), Google Play i Desura. Dostępna jest też opcja dokonania zakupu bezpośrednio u dewelopera, dzięki czemu całość wpłaconej sumy powędruje na konta twórców. Because We May zakończy się 1 czerwca tego roku.

Zdecydowana większość objętych akcją gier została przeceniona przynajmniej o 50%, a w wielu przypadkach obniżki są jeszcze większe. Jako przykładowe produkcje biorące udział w Because We May można wymienić:

  1. World of Goo za 2,70 euro (około 12 zł);
  2. Anomaly: Warzone Earth za 4 euro (niecałe 18 zł);
  3. Frozen Synapse za 11,49 euro (około 50 zł);
  4. The Baconing za 2,59 euro (około 11 zł);
  5. The Binding of Isaac za 2 euro (niecałe 9 zł).

Warto zaglądać regularnie na oficjalną stronę akcji, ponieważ wciąż dołączają do niej nowe tytuły.

Ostatnia aktualizacja: 2012-05-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.