Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2012, 12:33

autor: Adrian Werner

Wystartowała akcja Because We May - setki przecenionych gier na PC, iOS i Androida

Wystartowała akcja Because We May. Dzięki niej można nabyć setki gier niezależnych w obniżonych cenach. Promocją objęte zostały nie tylko tytuły pecetowe, ale również produkcje na systemy mobilne iOS oraz Android.

Wystartowała akcja Because We May -setki przecenionych gier na PC, iOS i Androida - ilustracja #1

Masowe wyprzedaże gier niezależnych stały się w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy niezwykle popularne. Najnowsza promocja przebija jednak wszystkie poprzednie swoim rozmachem. Spora grupa deweloperów wspólnie zorganizowała akcję Because We May. W jej ramach można nabyć w atrakcyjnych cenach setki tytułów, zarówno na PC, jak i na urządzenia mobilne korzystające z systemów iOS oraz Android.

Akcją objęte są gry dostępne na takich serwisach jak m.in. Steam, App Store (zarówno w wersji Mac, jaki i system iOS), Google Play i Desura. Dostępna jest też opcja dokonania zakupu bezpośrednio u dewelopera, dzięki czemu całość wpłaconej sumy powędruje na konta twórców. Because We May zakończy się 1 czerwca tego roku.

Zdecydowana większość objętych akcją gier została przeceniona przynajmniej o 50%, a w wielu przypadkach obniżki są jeszcze większe. Jako przykładowe produkcje biorące udział w Because We May można wymienić:

  1. World of Goo za 2,70 euro (około 12 zł);
  2. Anomaly: Warzone Earth za 4 euro (niecałe 18 zł);
  3. Frozen Synapse za 11,49 euro (około 50 zł);
  4. The Baconing za 2,59 euro (około 11 zł);
  5. The Binding of Isaac za 2 euro (niecałe 9 zł).

Warto zaglądać regularnie na oficjalną stronę akcji, ponieważ wciąż dołączają do niej nowe tytuły.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.