Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Day One: Garry's Incident (PC)

Day One: Garry's Incident PC

Day One: Garry’s Incident to stworzona przez ekipę Wild Games Studio gra z gatunku survival-FPS. Gracze kierują w niej poczynaniami tytułowego Garry’ego, którego zadaniem jest przetrwanie w amazońskiej dżungli.

Przygodowe | FPP | survival horror | survival | indie | crafting | przygodowe gry akcji

PC Windows
Okładka Day One: Garry's Incident (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

25września2013

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Day One: Garry’s Incident to gra z gatunku survival-FPS autorstwa firmy Wild Games Studio, znanej głównie z produkcji na platformy mobilne. Tytuł jest podzielony na dwugodzinne epizody, podobnie jak to ma miejsce w niektórych grach autorstwa zespołu Telltale Games.

W grze poznajemy historię tytułowego Garry’ego – wdowca w średnim wieku, który nie może otrząsnąć się po tragicznej śmierci żony i córki. Topi on swoje smutki w alkoholu, a zawodowo jest pilotem samolotu transportowego. Przyjmuje każde zlecenie, nie zadając zbędnych pytań. Ryzyko i adrenalina są tym, czego Garry potrzebuje najbardziej po stracie najbliższych. Pewnego dnia jeden z jego lotów zostaje nagle zakłócony erupcją superwulkanu Yellowstone, a dodatkowo artefakt, którego przewiezienia się podjął, zaczyna dziwnie się zachowywać. Tajemniczy przedmiot przenosi pilota w głębię Amazonii, gdzie traci kontrolę nad maszyną i rozbija się w dżungli. Starając się przerwać w obcym otoczeniu odkrywa kulisy starożytnej tajemnicy związanej z dawno wymarłą cywilizacją i technologią pozostawioną na Ziemi przez obcych.

Day One: Garry’s Incident jako przedstawiciel gatunku survival-FPS stawia zarówno na walkę o przetrwanie w dżungli, jak i odkrywanie tajemnic obcej cywilizacji oraz przeszłości Garry’ego. Gracze mogą niszczyć niektóre elementy środowiska, a zaadaptowanie się do panujących wokół Garry’ego warunków oraz unikanie śmiercionośnych pułapek jest kluczem do sukcesu.

Tytuł cechuje się atrakcyjną grafiką, za wyświetlanie której odpowiada silnik Unreal Engine 3. Gra jest rozpowszechnia w formie dwugodzinnych epizodów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 2,8 / 10 na podstawie 212 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.4 / 10 na podstawie 10 głosów czytelników.

Gry podobne do Day One: Garry's Incident

Wymagania wiekowe Day One: Garry's Incident

16+

Wymagania sprzętowe Day One: Garry's Incident

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8500 lub lepsza)
  • 13 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista/7/8
Zapowiedziano Day One: Garry's Incident - odcinkowy survival-FPS osadzony w dżungli
Zapowiedziano Day One: Garry's Incident - odcinkowy survival-FPS osadzony w dżungli

wiadomość25 maja 2012

Wild Games Studio ogłosiło prace nad ciekawym projektem. Day One: Garry's Incident będzie survival-FPSem, w którym przyjdzie nam walczyć o przetrwanie w amazońskiej dżungli. W tle przewiną się tragedie z życia tytułowego Garry'ego, obca cywilizacja, a całość podzielona zostanie na odcinki.