Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2008, 11:15

autor: vampire

Tenchu 4 również na PSP

Jakiś czas temu firma Ubisoft ogłosiła wydanie Tenchu 4 w Stanach Zjednoczonych i Europie, wtedy też gra była zapowiadana jako exclusive dla Wii. Okazuje się jednak, że konsola Nintendo nie będzie jedyną platformą, na którą trafi najnowsza odsłona serii poświęconej wojownikom ninja.

Jakiś czas temu firma Ubisoft ogłosiła wydanie Tenchu 4 w Stanach Zjednoczonych i Europie, wtedy też gra była zapowiadana jako exclusive dla Wii. Okazuje się jednak, że konsola Nintendo nie będzie jedyną platformą, na którą trafi najnowsza odsłona serii poświęconej wojownikom ninja - w ostatnim numerze japońskiego magazynu Famitsu pojawiła się wiadomość według, której tytuł ten zmierza również na PSP. Niestety oprócz daty premiery w Kraju Kwitnącej Wiśni, a więc 17 lutego przyszłego roku, nie poznaliśmy praktycznie żadnych dodatkowych informacji na temat tej wersji gry. Nie wiemy także czy w przyszłości będą mogli zapoznać się z nią zachodni odbiorcy, a jedyne grafiki pochodzą właśnie ze wspomnianego pisma:

Tenchu 4 również na PSP - ilustracja #1

Chociaż przeznaczona na Wii wersja Tenchu 4 dostępna jest w Japonii już od października, amerykańska i europejska premiera odbędzie się dopiero w pierwszej połowie przyszłego roku. Pomimo niekoniecznie udanych ostatnich części serii, tym razem jest szansa, że otrzymamy całkiem niezłą grę, gdyż jej opracowaniem zajęli się twórcy pierwszego Tenchu - ekipa Acquire. Ponownie zresztą obejmiemy kontrolę nad znanymi juz ninja - Rikimaru i Ayamą, a misja naszych wojowników składać się będzie z dziesięciu głównych zadań i pięćdziesięciu pobocznych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tenchu: Shadow Assassins

Tenchu: Shadow Assassins