Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2014, 13:29

autor: Góral

Survarium - 25 kwietnia beta zostanie otwarta na 24 godziny

Znajdująca się obecnie w fazie zamkniętej bety gra MMOFPS Survarium, zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym 25 kwietnia. Akcja potrwa jednak tylko 24 godziny. Po tym czasie tytuł ponownie stanie się grywalny wyłącznie dla osób posiadających odpowiednie klucze.

Studio Vostok Games poinformowało na oficjalnej stronie gry Survarium, że 25 kwietnia tytuł zostanie udostępniony na 24 godziny wszystkim zainteresowanym osobom. Po tym czasie produkcja ponownie wkroczy w fazę zamkniętych testów, szykując się do startu pełnoprawnej, otwartej bety. Podczas akcji Doors Open Day możliwa ma być rozgrywka w ramach drużynowego trybu PvP, a by wkroczyć do walki, trzeba będzie wejść na oficjalną stronę gry i pobrać udostępniony plik. Oprócz tego cały czas można załapać się do normalnych testów, biorąc udział w loterii lub inwestując w jeden z pakietów Founder Packs. Przy okazji opublikowano poniższe nagranie wideo, zapowiadające jednodniową zabawę oraz omawiające poszczególne aspekty Survarium i planowane usprawnienia.

Survarium - 25 kwietnia beta zostanie otwarta na 24 godziny - ilustracja #1Survarium to gra MMOFPS, wykorzystującą model biznesowy free-to-play. Tytuł ma zostać udostępniony wszystkim zainteresowanym w drugiej połowie bieżącego roku, a w czwartym kwartale twórcy postarają się oddać do dyspozycji graczy tryb PvE. Akcja produkcji rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, nad którym władzę przejęła natura.

Za grę odpowiada ukraińskie studio Vostok Games. Firma została założona w 2012 roku przez byłych pracowników GSC Game World – twórców serii S.T.A.L.K.E.R. W związku z tym, tytuł przez wiele osób został ochrzczony mianem duchowego następcy kultowej marki,