Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2014, 13:15

2014 FIFA World Cup Brazil zwiastuje kolejny Mundial. Top 10 UK (13 - 19 kwietnia)

Titanfall utrzymał stan posiadania sprzed tygodnia, ale fanatycy piłki nożnej już niecierpliwie rozgrzewają palce przy kolejnej grze z serii FIFA, dzięki której trafiamy wprost na brazylijskie boiska. Zapraszamy do zapoznania się z listą najchętniej kupowanych gier w handlu detalicznym na wyspach brytyjskich.

Titanfall utrzymał pozycję lidera najchętniej kupowanej gry w Wielkiej Brytanii głównie dzięki dobrze sprzedającej się edycji przeznaczonej na konsolę Xbox 360. W sumie dzieło studia Respawn trzykrotnie znalazło się na szczycie listy przebojów.

W pierwszej dziesiątce pojawiły się aż dwie premierowe pozycje. Na miejscu drugim zadebiutowało 2014 FIFA World Cup Brazil od Electronic Arts. Tytuł z pewnością bardzo udany, co sugeruje również nasza recenzja. Chyba troche niespodziewanie dobrze pradziło sobie także najnowsze dziecko Ubisoftu, czyli Trials Fusion. Seria, w której staramy się dojechać crossowym motocyklem podlegającym wszelkim prawom fizyki o kilku lat dostarcza fanom niezapomnianych wrażeń. Miło, kiedy takiemu dziełu udaje się wypłynąć na nieco szersze wody.

Trzecim debiutującym tytułem, który pojawił się na liście, choć nie zmieścił się w pierwszej dziesiątce, jest reedycja Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, która w ubiegłym tygodniu trafiła do posiadaczy PlayStation 4.

1.

Titanfall

2.

2014 FIFA World Cup Brazil

3.

LEGO The Hobbit

4.

FIFA 14

5.

Call of Duty: Ghosts

6.

South Park: The Stick of Truth

7.

Trials Fusion

8.

Minecraft: Xbox 360 Edition

9.

LEGO Movie Videogame

10.

Plants vs Zombies: Garden Warfare