Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2013, 11:20

autor: Góral

Survarium ukaże się w drugiej połowie 2014 roku

Twórcy gry Survarium poinformowali, że w najbliższym czasie zakończą się testy alfa nadchodzącej produkcji, a rozpocznie zamknięta beta. Dodatkowo ujawniono, że premiera MMOFPS-a nastąpi w drugiej połowie przyszłego roku.

Andriyash Kozlovsky, odpowiadający w studiu Vostok Games za kontakt ze społecznością, wyjawił przedstawicielowi serwisu Eurogamer, że gra Survarium ukaże się w drugiej połowie 2014 roku. Natomiast w najbliższym czasie (w przeciągu tygodnia lub dwóch) tytuł przejdzie z fazy testów alfa do zamkniętej bety. O klucz można się starać w tym miejscu.

Survarium ukaże się tylko na komputerach PC. - Survarium ukaże się w drugiej połowie 2014 roku - wiadomość - 2013-12-04
Survarium ukaże się tylko na komputerach PC.

O sieciowej strzelance ukraińskiego dewelopera pisaliśmy już kilka razy. Będzie to gra nawiązująca klimatem do kultowej serii S.T.A.L.K.E.R. Nie jest to jednak żadne zaskoczenie, ponieważ studio Vostok Games zostało założone przez byłych pracowników GSC Game World. Co ciekawe, tytuł ma zostać oparty na modelu biznesowym free-to-play.

W sierpniu opublikowano kilkunastominutowy materiał wideo, w którym można obejrzeć sporą ilość elementów gry. Twórcy, oprócz rozgrywki, zaprezentowali między innymi rozwój umiejętności postaci, rozbudowany system obrażeń czy też menu ekwipunku i jego dobór. Pokaźną ilość informacji na temat tej produkcji znajdziecie również w naszej zapowiedzi.

Survarium ukaże się w drugiej połowie 2014 roku - ilustracja #3Survarium powstaje w ukraińskim studiu Vostok Games, które zostało założone w marcu 2012 roku przez byłych pracowników firmy GSC Game World – twórców serii S.T.A.L.K.E.R. Do całej sytuacji doszło niedługo po zawieszeniu prac nad grą S.T.A.L.K.E.R. 2. Co ciekawe, cały czas istnieje szansa na dokończenie tej produkcji. Niestety, nie jest to nic pewnego.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Survarium

Survarium