Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 grudnia 2004, 10:44

autor: Speed

SuprNova.org - czy to aby na pewno koniec?

Walka z piractwem wkroczyła niedawno w kolejny etap. Przedstawiciele branży filmowej oraz przemysłu muzycznego postanowili przeciwstawić się nielegalnej wymianie plików poprzez sieć BitTorrent i tak kilka dni temu popularne serwisy z podejrzanymi źródłami zostały pozamykane. Właściciele jednego z nich, SuprNova.org wkrótce, bo już jutro mają wygłosić „oświadczenie” dotyczące... no właśnie czego?.

Walka z piractwem wkroczyła niedawno w kolejny etap. Przedstawiciele branży filmowej oraz przemysłu muzycznego postanowili przeciwstawić się nielegalnej wymianie plików poprzez sieć BitTorrent i tak kilka dni temu popularne serwisy z podejrzanymi źródłami zostały pozamykane. Właściciele jednego z nich, SuprNova.org wkrótce, bo już jutro mają wygłosić „oświadczenie” dotyczące... no właśnie czego?

SuprNova.org - czy to aby na pewno koniec? - ilustracja #1

Na łamach wspomnianego serwisu pojawiła się wiadomość od autorów. Przepraszają oni za brak informacji w minionym tygodniu – byli bardzo zajęci. Pozostaje zadać sobie tutaj pytanie: czym...?

Oczywiście w sieci krążą już plotki i liczne przypuszczenia dotyczące tematu oświadczenia (mowa m.in. o jakieś nowej aplikacji P2P), jednak co tak naprawdę "kombinują" właściciele tego bardzo popularnego serwisu, przekonamy się dopiero jutro.